Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o dárkový balíček s Oborovou zdravotní pojišťovnou

K přednostem Oborové zdravotní pojišťovny rozhodně patří pestrá nabídka benefitů a bonusových programů. Většinu z nich mohou klienti OZP využít během celého roku. S OZP máte minimálně o 6 000 korun navíc pro váš zdravý život. Necháte to jen tak plavat?

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

 • Anetys04
 • petravel
 • alena5

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky: 

1. c) Jakým způsobem lze u OZP online čerpat benefity? Pomocí aplikace VITAKARTA.

2. a) Do jakého data je možné změnit zdravotní pojišťovnu? Zdravotní pojišťovnu lze změnit jednou ročně, a to ve dvou přesně stanovených termínech.

3. d) OZP je specialistou na Onkoprevenci, nabízí kupony na preventivní péči i zajišťuje v rámci Asistenční služby online medicínskou poradnu, tedy všechny uvedené možnosti jsou správné.

4. a) Je možné kredity mezi pojištěnci OZP slučovat? Ano.

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci obdrží dárkovou taštičku od OZP, která obsahuje:

 • figurky Igráček
 • stojánek na zubní kartáček
 • zubní kartáček
 • zubní pasta
 • vitamíny pro děti
 • časopis Bonus
 • toaletní taštička
 • papírová taška
 • pexeso
 • Canpol babies dudlík silikonový
 • náplasti
 • antistresátor

VITAKARTA – vše, co potřebujete, máte po ruce

Mobilní i webová verze aplikace VITAKARTA nabízí příspěvky na více než 60 programů dle vlastního výběru, které lze čerpat kdykoli a odkudkoli, přímo z mobilu, prostřednictvím kreditů získaných za aktivní přístup k péči o své zdraví. Kredity je možné mezi pojištěnci slučovat, čehož využívají zejména rodiny a uplatňují tak příspěvky v řádech tisíců korun - např. na zubní rovnátka nebo dioptrické brýle.

VITAKARTA přináší celou řadu dalších výhod. Mezi ty neoblíbenější patří kromě čerpání benefitů například kontrola vykázané poskytnuté zdravotní péče, sledování interakce užívaných léků, ale i možnost nechat si vyhodnotit do 24 hodin záznam křivky EKG z chytrých hodinek s CE certifikací na měření EKG, na které OZP i přispívá.

VITAKARTU pojištěnci OZP také velmi často využívají pro konzultaci zdravotního stavu, či objednání k lékaři, prostřednictvím Online medicínské poradny. Ta je dostupná zdarma v rámci nonstop Asistenční služby.

Prostřednictvím aplikace lze snadno podat i přehled OSVČ či přihlásit novorozence. K dispozici je mnoho dalších funkcí. Například už nikdy nemusíte hledat průkaz pojištěnce, který je ve VITAKARTĚ nahrán. Během roku je možné také využít nabídku výhodných slev ve VITASHOPU nebo v rámci cestovního pojištění.

6 000 KORUN NAVÍC PRO VÁŠ ZDRAVÝ ŽIVOT

Pojištěnci OZP mohou čerpat ale mnohem více benefitů. Pro všechny jsou připraveny tzv. Kupony na preventivní péči, v rámci kterých lze získat ročně až 6 000 korun (2 000 Kč na dentální hygienu2 000 Kč na lázeňské procedury1 500 Kč na očkování nehrazená z veřejného zdravotního pojištění a 500 Kč na preventivní aktivity – např. na plavání, fitness, sportovní kroužky nebo na rovnátka, kontaktní čočky, ale i test na protilátky COVID-19).

ODHALTE NEMOC DŘÍV, NEŽ SE PROJEVÍ

OZP je specialistou na onkoprevenci, a tak v jejím portfoliu benefitů najdete řadu programů „STOP“ – sérii vyšetření zaměřujících se na prevenci nádorových a civilizačních onemocnění. Oborová zdravotní pojišťovna má v tomto směru nejširší nabídku preventivních vyšetření a k velkým výhodám bezesporu patří i možnost bezplatného preventivního vyšetření. V rámci sedmi programů z řady STOP se tak pojištěnci mohou rozhodnout, zda  preventivní vyšetření absolvují právě touto formou u některého ze smluvních poskytovatelů zdravotních služeb, nebo si vyberou jakéhokoliv jiného poskytovatele příslušné odbornosti, vyšetření si zaplatí a účtenku následně uplatní formou Kuponu v max. stanovené výši.

CHCETE MÍT TAKOVÉ BENEFITY I VY? ZAČNĚTE SI S OZP!

Přihlásit se do Oborové zdravotní pojišťovny můžete až do 30. září 2021, a to buď online na www.chcidoozp.cz, prostřednictvím aplikace VITAKARTA nebo osobně, na kterékoliv pobočce (kontakty na www.ozp.cz).


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×