Inzerce
Inzerce
Inzerce

Známe vítěze soutěže o nové dětské plenky Bella Happy Soft & Delicate

V Bella Happy víme, že milující rodič chce pro své děti jen to nejlepší. Nejlepší dětství, školu, nejlepší kamarády. A také víme, že je to celkem fuška. Podle čeho poznáte nejlepší příkrm? Jak vyřešit, když váš malý nechce půjčit bábovku na pískovišti? A jak vysvětlit babičce, že mu nemůže dávat tolik sladkého? Být rodič je někdy nekonečný kolotoč otázek, na které neznáte odpověď (ale vaše tchýně, sousedka i cizí paní v obchodě tu odpověď samozřejmě vědí).

Proto jsme vytvořili nové plenky Soft & Delicate. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, dokonale se přizpůsobí tělu dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám té nejcitlivější pokožky – neobsahují žádné alergeny a minimalizují riziko vzniku opruzenin. Vy si tak můžete být jistí, že minimálně co se týče plenek jste zvolili tu nejlepší možnou variantu a mít alespoň trochu lehčí spaní. 

PS: Nezapomínejte při každé výměně děťátko namazat. Krém Bella Happy Senstive vytváří na dětské pokožce prodyšnou ochrannou vrstvu díky obsahu 10 % zinku. Pokožku promašťuje, hydratuje a zklidňuje oděrky a zarudnutí.

 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • 1. - 4. cena: luculenka, k.sucha1@seznam.cz, evapet, Kejt_es
  • 5. - 7. cena: Andy2018, Beruska64, Moly
  • 8. - 10. cena: Adri_Jas, Lucie93, Janakolo

Gratulujeme! 

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1) Jaké jsou hlavní přednosti plenek Bella Happy Soft & Delicate? a) Jsou hebké a perfektně sedí, chrání mikrobiom pokožky, nejsou parfemované

2) Které velikosti plenek mají výřez na pupík? bVelikosti 0 a 1

3) Co znamená označení original dermatest excellent na obalu plenek? a) Potvrzení kvality plenek nezávislým, světově uznávaným dermatologickým institutem Dermatest

Na jaké výhry se můžete těšit? 

  • 1. až 4. cena: Plenky Soft & Delicate big pack, Krém proti opruzeninám, Vlhčené ubrousky aqua care
  • 5. až 7. cena: Plenky Soft & Delicate small pack, Krém proti opruzeninám
  • 8. až 10. cena: Krém proti opruzeninám, Vlhčené ubrousky aqua care, Vlhčený toaletní papír s měsíčkem lékařským

Vlastnosti plenek Happy SOFT & DELICATE

Šetrné hojení pupíku – novorozenecké plenky (velikosti 0 a 1) mají v přední části speciální výřez na pupík, který zajišťuje přístup vzduchu k pahýlku pupečníku, a urychluje tak proces hojení.

Padnou jako ulité

Plenky Happy SOFT & DELICATE jsou velmi lehké a tenké a díky systému elastických prvků se dokonale přizpůsobí zadečku a bříšku vašeho dítěte. Prodyšná vnější vrstva zajišťuje proudění vzduchu k pokožce a zabraňuje podráždění a vzniku opruzenin.

Účinná ochrana proti vlhkosti

Savé jádro plenek Happy SOFT & DELICATE se superabsorbentem okamžitě absorbuje veškerou tekutinu a pokožka vašeho dítěte tak zůstává suchá.

Indikátor vlhkosti – nenecháme miminko v mokru

Plenky Happy SOFT & DELICATE jsou vybaveny indikátorem vlhkosti – speciálním proužkem v přední části plenky, který změnou barvy signalizuje, že je plenku potřeba vyměnit.

Chráníme mikrobiom pokožky

Mikrobiom je komplex mikroorganismů obývajících lidské tělo. Hraje mimořádně důležitou roli, např. při podpoře správného fungování kožní bariéry. Aby nedošlo k narušení rovnováhy mikrobiomu pokožky dítěte, měla by k němu být plena neutrální. A přesně taková je plenka Happy!

Nechceme nikoho dráždit

Plenky nejsou parfemovány a neobsahují alergeny a jsou tedy vhodné i pro velmi citlivou pokožku miminka.

Myslíme i na budoucnost

Obaly nových plenek Happy SOFT & DELICATE jsou vyrobeny bezodpadovou technologií. Plastový odpad, který vzniká při výrobě obalů, je plně znovu využit ve výrobním procesu. Plenky obsahují přírodní celulózu z odpovědných zdrojů.

Dermatest®

Kvalita plenek Happy SOFT & DELICATE je potvrzena nezávislým, světově uznávaným dermatologickým institutem Dermatest®

Institute of Mother and child positive opinion

Certifikaci nám vydal i Institut matky a dítěte (IMiD) – známé výzkumné pracoviště s šedesátiletou tradicí a vysokým uznáním i v zahraničí

Více informací na www.happy-cz.cz

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×