Inzerce
Inzerce
Inzerce

Známe výherce soutěže o sadu koš na plenky Magic + plenky a ubrousky Bamboolove

Ze správných odpovědí byl vylosován a výhru získává:

  • Janko001

Gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

Vrchní a spodní vrstva plenek Bamboolove jsou tvořeny z jakého materiálu, který chrání citlivou pokožku dítěte před opruzením a podrážděním? b) 100% bambusového vlákna

Jakou výhru získá výherce?

Sadu, která obsahuje koš na pleny Magic, 1x balení jednorázových plen Bamboolove (vel. S 3-8 kg 25 ks) a 2x balení Bamboolove vlhčených jednorázových ubrousků (2x 10 ks).

Měkké, prodyšné, super absorpční jednorázové pleny s vrchní a spodní vrstvou ze 100% bambusového vlákna chrání citlivou pokožku dítěte před opruzením a podrážděním. Přirozeně antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti bambusu jsou zárukou, že vaše dítě bude při používání těchto plen v suchu a pohodlí a jeho pokožka bude moci přirozeně dýchat. Pružný pohodlný pas se zapínáním na suchý zip umožňuje dítěti volný pohyb. 

Pleny i ubrousky jsou dermatologicky testované, v roce 2023 získaly Dermatest Guarantee Seal na Excellent úrovni. Neobsahují chlór, barviva ani parfémy. 

Od roku 2023 je značka Bamboolove držitelem certifikátu potvrzujícím přírodní původ používaných ingrediencí OK Biobased, vydávaným renomovanou certifikační společností TÜV Austria. 

3-D ochrana proti protečení na zádech a ochranná manžeta kolem nožiček zabraňují protékání. Indikátor vlhkosti pomáhá rodičům sledovat stav pleny.

Absorpční vrstva je tvořena celulózovou buničinou a super savým SAP gelem.

Použití bambusového materiálu pro výrobu jednorázových plen má pozitivní vliv na životní prostředí. Bambus je nejrychleji rostoucí rostlinou na světě, generuje až o 30% více kyslíku než jiné rostliny a nevyžaduje používání pesticidů a hnojiv.

Více informací můžete najít zde.

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×