Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o rodinné vstupné do CENTRA BABYLON

Poblíž centra města Liberce naleznete komplex doslova nabitý atrakcemi nejen pro malé neposedy – CENTRUM BABYLON. Otevře se Vám brána do světa nekonečné zábavy a zasloužený odpočinek tu najdou i dospělí. 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • přítelkyně

  • vilma1

  • onik141

  • zdeni20

  • Marbal

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Kde se nachází Aquapark Babylon? Liberec

2. a) Co je novinkou v Aquaparku? Varhanní hudba

Na jaké výhry se můžete těšit?

5 výherců získá rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 140 cm) do CENTRA BABYLON.

Ráj dětských her 

Pokud zavítáte do Aquaparku Babylon, překvapí Vás ojedinělá výzdoba ve stylu steampunku. Kromě tradičních vodních atrakcí, jako jsou tobogány a skluzavky, Vás Aquapark Babylon naláká do tajemné jeskyně s akvárii, či k relaxaci ve vířivkách nebo Saunovém světě.  Třikrát denně Vás uchvátí působivá Laser Show a vždy ve 12, 14, 16, 18 a 20 hodin se v Atriové hale rozezní varhanní hudba doprovázená podvodními světly.

Jeden den v Babylonu opravdu nestačí, proto doporučujeme výhodné pobytové balíčky WELLNESS HOTELU BABYLON se vstupy do našich zábavních středisek zdarma nebo s neomezeným vstupem do rozsáhlého Wellness centra. S hotelovými balíčky můžete zdarma navštívit i libereckou ZOO. A pozor, děti do 13 let tady bydlí zdarma!

Prožijte báječné chvíle v CENTRU BABYLON!

Více na www.CentrumBabylon.cz


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×