Vyhodnocení soutěže o 3 sady produktů Weleda Baby Derma

Pro velmi citlivou pokožku dětí i dospělých vyvinula Weleda řadu Baby Derma. Díky jemnému složení bez parfemace je mimořádně vhodná i pro pleť, kterou často trápí alergie, podráždění, začervenání anebo má sklony k atopii.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • dagos
  • Andrrejjka
  • TynaC

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jednou z hlavních účinných složek produktů Baby Derma Weleda je: Gelovitý extrakt z kořene proskurníku

2. a) V produktech Baby Derma nenajdeme: Éterické oleje

Více informací můžete najít zde: www.weleda.cz

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci obdrží sadu produktů Baby Derma, obsahující: Zklidňující tělové mléko, Zklidňující pleťový krém a Zklidňující kojenecký krém na zadeček.

Bylinné výtažky pokožku uklidňují, regenerují a chrání před dalším podrážděním. Kromě toho, obsažený kokosový a sezamový olej dodávají intenzivní výživu a zároveň příjemně chladí a přinášejí podrážděné kůži rychlou úlevu.

  • Zklidňující kojenecký krém: Krém speciálně vytvořený pro hypersenzitivní a atopickou pokožku miminek kombinuje tišící extrakt z proskurníku, violky a organický sezamový a kokosový olej, které spolu dohromady zachovávají pokožku zdravou, hebkou a bez podráždění.
  • Zklidňující pleťový krém: Zklidňující pleťový krém kombinuje jemný dotek tišících extraktů z proskurníku s vyživujícími organickými oleji z kokosového ořechu a sladkých mandlí. Zlatý včelí vosk vytváří na kůži odolnou vrstvu, která ji chrání před vnějšími vlivy. Suchá a svědící kůže je zklidněná a chráněná přirozeným způsobem.
  • Zklidňující tělové mléko: Tělové mléko ulevuje od svědění a přináší na kůži příjemný chladivý pocit. Lehkou vůni mu dodávají pečlivě vybrané přírodní složky, nemuseli jsme do něho tedy přidávat žádnou parfemaci ani esenciální oleje. Zklidňující tělové mléko je ideální pro jemnou pokožku, která si zaslouží být hýčkána.

Více informací na: www.weleda.cz


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×