Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěž o 10 dárkových balení Alinan Happy krému pod plenku + ubrousky zdarma

Soutěž probíhá v termínu od 4. 11. 2019 do 17. 11. 2019

Kdo získá výhru Alinan Happy krém?

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 10, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 170, 200, 220

Nápovědu naleznete v textu nebo na www.alinan.cz.

Na jaké výhry se můžete těšit?

10 výherců získá Komplexní balení pro dětskou hygienu: Alinan Happy krém pod plenku + Alinan dětské vlhčené ubrousky s výtažky z Aloe Vera a lipového květu (56 ks).

Alinan Happy krém pod plenku

Alinan Happy krém pod plenku představuje novinku na českém trhu. Pochází však od stejného výrobce jako populární kapičky na kojeneckou koliku a prdíky Balonix med. 

Alinan Happy krém pod plenku zabraňuje podráždění a intenzivně regeneruje pokožku dítěte. Rychle hojí i již vzniklé opruzeniny, což potvrdily také maminky, které Alinan Happy krém pod plenku testovaly.

Hlavní účinné látky krému jsou vitamíny: Dexpanthenol (provitamín B5) a vitamín E a přírodní látky lanolin, mandlový olej a včelí vosk. Tyto látky vytvářejí ochranný film na povrchu pokožky miminka. Zabraňují jejímu vysoušení, hojí ji do hloubky a chrání citlivou dětskou pleť před dráždivými vlivy, jako jsou kontakt s močí, stolicí a potem, např. na zadečku, v oblasti rozkroku a slabin nebo v podpaží. 

Použijte krém po koupání nebo mytí, při každé výměně plenky nebo kdykoli je potřeba. Alinan Happy krém pod plenku může být používán i během těhotenství a kojení. Krém může být aplikován také na pokožku prsou po každém kojení a místní pleťové hygieně.

Komplexní balení pro dětskou hygienu! Alinan Happy krém pod plenku je k dostání v dárkovém balení spolu s Alinan dětskými vlhčenými ubrousky s výtažky z Aloe Vera a lipového květu (56 ks v balení). Zakoupíte ho za příznivou cenu v řetězci lékáren Benu nebo na vyžádání ve Vaší oblíbené lékárně.

Tip: Objednejte si dárkové balení Alinan Happy krému pod plenku v e-shopu Benu https://www.benu.cz/alinan-happy-krem-pod-plenku-35g-ubrousky-zdarma s doručením do Benu lékárny. Balíček budete mít k připravený následující pracovní den a ušetříte poštovné.

 

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

Soutěžní otázka:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce