Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení 3. kola předvánoční soutěže s LINOLA Academy

Linola nabízí speciální vzájemně se doplňující přípravky, které poskytují suché pokožce ideální podmínky pro její regeneraci.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Kristulka
  • janinka12
  • Radi1

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Jaký objem má Linola Hand? 75 ml

2. b) O jaká typ krému se jedná? Olej ve vodě

3. b) Obsahuje Linola Hand močovinu? ne

Více informací na https://www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

3 výherci získají balíček Linola v kufříku s malým překvapením!

Balíček obsahuje 2x Linola Hand, 1x Kufřík, 2x cestovní balení Linola Šampon a malého plyšového maňáska Lino na prst.

Linola Hand

Krém na ruce Linola Hand byl vyvinut pro každodenní specifické potřeby namáhané pokožky rukou. Jeho účinné a pěsticí látky ve formě oleje ve vodě působí proti suché, hrubé nebo popraskané pokožce. Krém se díky svému složení rychle vstřebává. Znatelně tak zlepšuje pružnost pokožky, aniž by ji nadměrně promašťoval nebo zanechával lepkavý pocit.

Hodnotná kyselina linolová podporuje regenerační schopnost pokožky. Tato speciální mastná kyselina je nezbytně nutná pro zdravou kožní bariéru. Tělo ovšem není schopno vyrábět kyselinu linolovou samo. Aby pokožka zůstala zdravá, musí být pravidelně dodávána podobně jako vitamíny.

Obsažený glycerin zvyšuje hydrataci pokožky a spolu s lipidy zmírňuje pocit pnutí.

Krém Linola Hand je vhodný i pro pokožku se sklony k ekzémům, proto neobsahuje žádné konzervační látky. Záměrně nebyly použity ani minerální oleje, silikony nebo urea, která by mohla u citlivé pokožky vyvolat pocit pálení.

Krém na ruce Linola Hand oceníte zejména v zimních měsících, kdo je pokožka na exponovaných místech rukou nebo obličeje nejvíce namáhána, a kdy je intenzivnější péče nejvíce potřeba.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce