Vaše komentáře k anketě:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Komentář k anketě: Nevolnost v těhotenství - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
  • při prvním těhotenství ne, ale při druhém , to byla síla
    parabolka   | 19.03.2014 19:24:57
    Reagovat | URL příspěvku
  • Taky to znam. Zacalo to koncem 1.mes. a zkoncilo asi ve 3.mes. Neverila jsem tomu, ale malem jsem se pozvracela i na ulici plne lidi. Byly to silene situace, kolikrat jsem zustala nekde stat a rozdychavala to.Neda se s tim nic delat. Asi si tim projde skoro kazda zena. :-)
    Jarmillla   | 26.08.2009 17:00:36
    Reagovat | URL příspěvku
  • Komentář k anketě: Nevolnost v těhotenství
    Ano ked som čakaka oboch synov tak hej .Pri prvom som dosť často lebo ked sa narodil mal veľa vlasov a pri druhom tiež ale už ovela menej .
    sislik   | 20.06.2009 20:39:53
    Reagovat | URL příspěvku
  • Komentář k anketě: Nevolnost v těhotenství
    Ano ked som čakaka oboch synov tak hej .Pri prvom som dosť často lebo ked sa narodil mal veľa vlasov a pri druhom tiež ale už ovela menej .
    sislik   | 20.06.2009 20:38:56
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

HA a hormony

| AdelaF | 20.05.2018, 09:27

Zdravím, potýkám se už od puberty sedm let s akné. HA mi hodně pomohla ale stále přetrvává. Ted jsem antikoncepci vysadila, už jsou to 3 týdny co jsem neměla HA a tak dobrou pleť bez akné jsem neměla ani nepamatuju. Také vždy když jsem v měsíci dobrala platíčko a pauza, tak v tom období byla plet vždy lepší. Jaké je prosím zastoupení a hladina hormonu po vysazeni HA? Popřípadě, co si myslíte, že je příčina mého akné?

Dobrý den, nevím, zda správně chápu vaši otázku, nicméně 3 týdny po vysazení by již hladina hormonů neměla být ovlivněna antikoncepcí. Příčin akné může být více, obecně však vyšší hladina testosteronu eventuelně vyšší citlivost mazotvorných buněk k testosteronu. Vše lze probrat v případě potřeby s dermatologem.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.05.2018, 06:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce