Inzerce
Inzerce
Inzerce

Chystáte se k zápisu? Nebo již máte za sebou? Jaké to bylo?

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Chystáte se k zápisu? Nebo již máte za sebou? Jaké to bylo? - diskuze

  • Ja byla milionkrát na zápisu.Do školky i školy.No tak jo,7 krát.Nejlepší co není přímo zápis bylo přijetí Gabky na střední školu.Uf,to byl pul roční boj,ale vyhrála jsem.
    Všecky zápisy dopadli kladně.
    Nejpřijemnější byl s Honzou do školky.Zápis probíhal ve třídě.Byla tak ředitelka a Honza si mohl hrát.Nikdo tam nebyl.Ja tam přišla i s miminečkem Zuzankou asi 3m tak se všichni chodili dívat na miminko,že je krásná.No byli jsme tam za celebrity(už tam předtím chodila Gabka)
    Na zápis do školy s Gabkou šel tenkrát Martin.Taky na to rád vzpomína.
    Honafa   | 10.01.2012 11:24:09
    Reagovat | URL příspěvku
  • toz to nevim, co mam dat
    pac jsme byli loni, a vzhledem k tomu, ze Maruska mela tri roky a neni primo z Tisnova ale z pridruzene dediny, tak to bylo fiasko. Tim padem nas to letos ceka znova 

    Pokud se to teda netyka skolniho zapisu.
    zajic   | 10.01.2012 09:38:29 | Reakcí: 2, poslední: 11.01.2012 21:49:32
    Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mám jako učitelka nárok čerpat dovolenou v plném rozsahu, tedy 40 dnů? Na mateřskou jsem nastoupila na začátku roku, skončila mi v půlce července. Zaměstnavatele jsem včas požádala o čerpání řádné dovolené v návaznosti na ukončenou mateřskou. Účetní mi již dříve říkala, že podle ní mi bude mateřská krácena, a opravdu mi přišla na účet dovolená pouze za půlku července a srpen. Předpokládala jsem však, že mi část vyjde i na září. Prosím Vás o názor. Děkuji.

Dobrý den,

pokud Váš pracovní poměr nekončí v průběhu roku a požádala jste o čerpání řádné dovolené v návaznosti na skončení mateřské dovolené, máte nárok na celou dovolenou za kalendářní rok. Mateřská dovolená se považuje za výkon práce pro účely dovolené, díky tomu jste splnila podmínku alespoň 60 dnů konání práce v roce a máte tedy nárok na dovolenou za kalendářní rok. Pro krácení dovolené platí, že se krátí až při 100 a více zmeškaných směnách a zákoník práce přímo uvádí, že dovolenou vyčerpanou v návaznosti na mateřskou dovolenou před nástupem na rodičovskou dovolenou není možné krátit z důvodu následného čerpání rodičovské dovolené (§ 223).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 17.10.2019, 15:12
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce