Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kdo má již letos k 1. prosinci nakoupené dárky? 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Kdo má již letos k 1. prosinci nakoupené dárky? - diskuze

  • vánoční dárky
    U nás doma to letos s vánočními dárky vypadá spíše na to, že žádné nebudeme muset kupovat v kamenných prodejnách nebo e-shopech, jelikož si manžel pořídil předčasný vánoční dárek - 3D tiskárnu z obchodu https://eshop.sharplayers.cz/ :-) Je do toho tak zapálený, že je těžké ho od tisku odtrhnout a už mi navíc stačil vyjmenovat, co všechno dětem pod stromeček vyrobí :-D Snad budou mít děti stejnou radost jako on.
    pavlinka14   | 20.11.2022 15:26:03
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den, kvůli prodělané hluboké žilní tromboze v šestinedělí a trvalým následkům užívám již druhým rokem léky na ředění krve (tyto mám celoživotně). Po eliquisu jsem měla prvni dny celkem silnou menstruaci, což mi přišlo kvůli ředění v pořádku. Nyní plánujeme druhé těhotenství, tak jsem přešla z léků rovnou na injekce - Fraxiparine 0,6. Po injekcích mám mnohem slabší menstruaci, přijde mi napůl jasně červená spojená spíš s jakoby hnědší krví. Ale oproti eliquisu opravdu slabá. Opravdu je to od přechodu na Fraxiparine. Je možné, že je po něm slabá menstruace? Nemůže to mít vliv na početí? Zatím se nám nedaří, tak bych nerada něco zanedbala. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, možné to samozřejmě je, bylo by vhodné změřit Vaše hladiny antiXa, kterými se léčba nízkomolekulárními hepariny monitoruje, zda je u Vás v požadovaném rozmezí. Odběr se obvykle dělá cestou praktického lékaře.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 15:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×