Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jakou vybrat kliniku?

Dobrý den, už dlouhou dobu uvažuji o odběru vajíček, ale ve městě je několik klinik, které odběr provádějí. Podle čeho se mám rozhodnout, kam jít? Na co se zaměřit při výběru?

Odpověď MUDr. Lenka Hromadová , IVF - léčba neplodnosti:

Vážená paní Novotná, asi bych doporučila nejdříve projít webové stránky klinik, tam většinou kromě hlavních informacích o tom, jaké postupy, metody a technologie kliniky užívají, většinou najdete i informace o jednotlivých zaměstancích, o jejich vzdělání, kompetencích, a také v neposlední řadě recenze pacientů. Pokud by Vám některá klinika, případně někteří její konkrétní zaměstnanci byli sympatičtí, bylo by dobré třeba poslat e-mail s konkrétním dotazem či požadavkem a počkat na reakci, nebo se objednat do ambulance a uvidíte, jak na Vás bude působit prostředí kliniky a lidé v něm. Osobní vazba pacienta, lékaře i ostatních zdravotníků se mi zdá velmi důležitá.  

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×