banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

DVOJČATA - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj maminy,je tu nějaka co má dvojčata?Potřebovala bych se na něco optat..
Ahoj,já mám :-)
Je jich tu určitě víc, tak se ptej :))
@luciasek84 Ahoj ženský,chci se zeptat,těm mým je 9 měsíců,když si spolu hrajou,věčně se mlátěj a pak bulej,jak to řešíte vy? Mám je furt rozdělovat aby si hrál každý zvlášť nebo aby si na sebe zvykali aby si neubližovali?
ja mam taky dvojcata parecek,2,5 urcite nerozdeluj to je nesmysl, spis si zkus hrat s nima abys je zabavila a nebili se, vysvetluj, chce to trpelivost, to horsi tepre prijde:))klidne napis do vzkazu
ptej se...
@ no ,neznam situaci v mlaceni ani skoro ve 3 letech...to ze po sobe lezli a kradli si dudliky apod to jo..ale smali se,ja bych nerozdelovala,jen je od sebe odtahla,pokud to alespon jednomu vadi...musi si zvykat a ucit se od mala
Jim je prave teprv 9 mesicu,takze nechapou..Rezou se do hlav a bulej,tak jeden si hraje vetsinou v postylce a druhej v ohradce..
@ Ahoj,jak píšou holky, neoddělovala bych je, jen bych je od sebe v ohrádce dala dál, každému dala hračky ... je jasný, že se po chvíli dostanou k sobě. Já mám 2,5 leté kluky, neznám bouchání. a souhlasím, že bude hůř, takové období vzdoru je mňamka. Ale máš pravdu, že v tomhle věku nechápou, že to je špatně, to bouchání.Asi bych je tedy nechala v ohrádce a vždy je dala dál od sebe. Snažila se pak i vysvětlovat. A jeden je klidnější a druhý živější? Kdo třeba začne první? U nás byl jeden klidnější a trpělivější a druhý ten provokatér :-)
@Lenule76 Tak u nas je kluk rarach a vetsinou placa malou po hlave,ta pak jeci..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici