banner

Celkem 4 příspěvky

Zobrazit příspěvky podle:
my mame plovouci podlahu laminatovou je vaborna delali jsme si ji sami
My máme taky parkety a nemůžu na ně dát dopustit.Manžel půjčil stroj přebrousil je a už skoro šest let jsou jako nové.Když je vytírám tak občas přidám jen nějaké leštidlo na podlahy nic víc.A když na ně člověk šlápne bosou nohou tak jsou příjemně teplé a nestudí.

máme laminát.

S firmou mám taky hrozné zkušenosti, ve starém domě jsem chtěla kvalitní plovoucí podlahu pod pianino. Firma nemohla srovnat místnost, také to dělala na 4krát,rozpočet byl v místnosti 4x5m 16tisíc a firma se vyšplhala na 26tisíc, podlaha se vlní, lišty jsou jinak barevné,hrůza. V našem novém domečku jsme z finančních důvodů koupili nejlevnější lamin.plovoučku, metr čtvereční nás vyšel na 130kč, terén si srovnal manžel sám a podlahu položil také sám.Podlaha byla za víkend hotová na rozměru 8x7,5m. Firma nám to dělala dva měsíce.Vyšlo nás to levněji než linoleum a je to super.

Parkety nikdy

Jako malá jsem bydlela s našima v rodiném domě a měli jsme ve všech pokojích bytelné staré parkety.Má nejhorší noční můra=drátkování parket.2krát do roka zabité 2 výkendy,příšerná práce,prach a bordel.Jo nebyli stroje,dělalo se to ručně.Od té doby mám k parketám příšerný odpor a prosazuju lino nebo dlažbu.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40