Těhotenství: 29. týden až porod - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 8 417 příspěvků
Výtok z bradavek
Ano, ano i doktor mi pak potvrdil že je to normální. Děkuji
Výtok z bradavek
Jojo je to normalni,urcite jsi se uz docetla,ze je to kolostrum. Naskoci ti pak brzy laktace,po porodu.
Už jen 10 týdnů :-)
Vazne to mas za chvili,to snad neni mozne. At vam vyjde svatebni den!! Musis pak vlozit fotku. Tehulky jsou krasne nevesty! Mimco vypada krasne, ma hezkou pusinku. Ja byla na 3d jen s prvnim,s dalsima uz ne. Tak uzivej materskou a do manzelstvi pravou nohou.Už jen 10 týdnů :-)
jéééé ty fotky jsou tak krásný,vypadá tak spokojeně to je paráda že už jen třikrát do práce,úplná paráda!
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
16 %
5 hlasů
78 %
25 hlasů
6 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 32 unikátních návštěvníků