Těhotenství: 29. týden až porod - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 8 418 příspěvků
termíny září..
23.9.termíny září..
ja 21.9.termíny září..
Mám dle MS 16.9. , dle velkého UZ 17.9., druhé dítě a prý klučina :)
dnes poprvé v porodnici
Ale 29.9.je moc pěkné datum.Rači si to řív moc neplánuj. Já jsem si to taky tak hezky plánovala, zvláště,co mi to řekl i doktor, že budu každopádně rodit dřív. No a za 3 dny mám termín a nic
dnes poprvé v porodnici
superdnes poprvé v porodnici
29.9. ale rodit mám v plánu do 15.9.

dnes poprvé v porodnici
Takže všechno super až na ty kvasinky a železo Možná se to tam už pomalu chystá,ne? Kdy máš termín?Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků