banner

Těhotenství: 29. týden až porod - nové reakce

Váš den D se blíží. Svého drobečka se nemůžete dočkat, možná vás ale trápí obavy - Bude vše v pořádku? Bude miminko zdravé? Zvládnu porod? - Užijte si v pohodě i úplné finále Vašeho těhotenství, připravte se na porod, vyberte si vhodnou porodnici, podělte se s ostatními maminkami o Vaše zkušenosti, načerpejte rady, nebo prostě račte vstoupit jen tak, na pokec.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 8 417 příspěvků

:o(

Naprosto....a taky už si připadám otravná :-)...ale ono to JE otravné, ten 9. měsíc...

Konec pánevní

Tak jak holky píšou, ty hřbety. Mě se první prcek taky otočil až někde v 36 nebo 37 týdnu.

Konec pánevní

To ani nemusí být zázrak. Já měla Vašíka ještě v 29.tt taky zadečkem dolů. Udělala jsem pár kočičích hřbetů, ani jsem nic necítila a za dva týdny na kontrole mi dr. řekla, že už je hlavičkou dolů. Takže neházej flintu do žita, ještě je to celekm normální stav...Držím palce, ať se otočí!
@amalie2011

Holkyyyy, já nechci až za 16 dní

hlen zatka odesla v 37tt a rodila sem 16dni po terminu:-! neboj ono to nekdy prijde:D

Konec pánevní

este ma spousty casu se otocit.. jinak co vim tak zadek vys nez telo..takze si dej mooc polstaru pdo zadek a lehni si:o) jinak casu je sot.me se otocil v 36-7tt
@Janulka.C

Neboj, věčně mimi v bříšku být nemůže :oD ... trocha útěchy

Konec pánevní

Jeste se prcek muze otocit neboj. Cvik je vesmes jediny, delani kocicich hrbetu, ale v mem pripade to nepomohlo. Doktor ti jeste ke konci muze zkusit dite otocit sam, ale delaji to jen nekde a v urcitych pripadech, protoze je stejne velka pravdepodobnost, ze se otoci nazpet.

Tak uvidíš..já mám od včera poslíčky..ale zatím se to nijak nechystá..no jak říkám, bez nové ložnice nerodím....a hlavně kupodivu se za celé těhotenství cítím nejlépe, tak bych tu hrůzu z porodu ještě na chvíli oddálila..hlavně když pozoruju budoucího taťku, jak už začíná mít nervy

já porodila až 14 dní po odchodu zátky ale to asi taky nechceš slyšet
@Denni

Třeba se ještě umoudří
@Buik

Klidně až za šest dní - hlavně že to přijde dřív

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici