Těhotenství: 29. týden až porod - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 8 417 příspěvků

návaly horka
Vsaď na bylinky. Asi nepomůžou 100% každému ale mě pomohly fakt hodně. Beru je v doplňku Womeno. Je tam jetel, ploštičník, drmek a další co obsahují fytoestrogeny a na srovnání hormonů v menopauze to funguje dobře.
návaly horka
zkusila bych se zeptat v lékárně, určitě něco doporučí :)návaly horka
A co návaly horka v menopauze, neřešily jste? Je to jeden z projevů, který je u mě nejhorší. Někdo doporučuje bylinky, nebo nějaké čaje. Může to pomoct? Nebo to musím spíše překonat a vydržet?Opalování
Já si taky myslím, že to nějak primárně miminku nevadí, jen to teplo, to je jasné. Takže při opalování zakrývat. A já teda hodně hlídala sebe, takže opalovat ano, ale určitě to chtělo kvalitní opalovací krém na obličej a zbytek těla. Třeba tenhle: https://kosmetikomat.cz/stitek-produktu/opalovaci-kremy-na-oblicej/ ten mám osvědčený. No a stejně když jsme byli v Itálii u moře, tak jsem seděla většinou ve stínu slunečníku nebo zahalená. :)
Vyvolávaný porod x císař
to je pěkná váha :) Holky měly 3 815 g a druhá 3 400 g. Nechápu, když někdo porodí i 5 kg mimčo :-D
Vyvolávaný porod x císař
To muselo být těžký, když odcházela s pláčem. Já byla fakt vděčná, že to bylo v klidu, ale zase jsme si ty plačící scénky pak vybraly doma po příchodu.
Vyvolávaný porod x císař
To muselo být těžký, když odcházela s pláčem. Já byla fakt vděčná, že to bylo v klidu, ale zase jsme si ty plačící scénky pak vybraly doma po příchodu.Vyvolávaný porod x císař
Jo to určitěVyvolávaný porod x císař
Moje teda vždycky brečela, když šla domů z porodnice. Ale doma v pohodě, naštěstíVyvolávaný porod x císař
Druhá byla větší o 300 gPrvní měla 2,9 a druhá 3,3 kg
Vyvolávaný porod x císař
Asi vetsinou jo..ja si rikam, ze u nas je i druhy kluk a ti byvaji vetsi…
Vyvolávaný porod x císař
Mala byla poprve beze me 6 dni v kuse. Pred tim max na vikend, tak uz se ji ke konci styskalo, i kdyz za mnou chodili na navstevy. Ale zvladla to jinak dobre, ani v porodnici nedelala sceny, ze nechce odejit. Vzdycky jsme se rozloucily v klidu a sla, ani doma pak nebrecela, jen rikala, ze uz chce maminku.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
13 %
2 hlasy
88 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
Celkem hlasovalo 16 unikátních návštěvníků