Inzerce
Inzerce
Inzerce

Možné těhotenství? - diskuze

 • Možné těhotenství?
  Dobrý den. Mám takový dotaz..
  Minulou moji menstruaci (8.3) jsem.mela hrozně slabou asi cca 2 dny..od té dobrý, co mám novou antikoncepci, tak mám menstruaci dost silnou. Mences mám pravidelnou.
  Bohužel menstruace byla takto krátká, ale ani ne moc bolestivá.
  Další pilulku sem si nasadila 5.den Mences..tak, jak mi radí doktorka. Hned další den (6.den) jsme s přítelem spolu spali a bohužel sem si zapomenula vzít pilulku..
  To samé následovalo za dva dny..opět sem na pilulku zapomněla..
  Před 14 dni(pátek) jsem dostala silné křeče do prave strany v podbřišku. Bála sem se slepaku, ale břicho na omak nebolelo. Bolesti se stupňovali a v sobotu sem začala lehce špinit.
  Krev nebyla vůbec žádná, ale špinění bylo doplněno kusy sliznice (hlen). Břicho mě bolelo jako při menstruaci. Špinění skončilo za 9 dní..4 dny jsem měla tmave špinění, poté začalo velmi světlé hnědé špinění. Od 6 dne špinění mě začaly doprovázet šílené nevolnosti, pocity na zvraceni, motání hlavy a neuvěřitelná únava. Sem schopna spát celý den, ale v noci nemůžu zabrat. Od včerejška mám strasne bolesti prsou a to hlavně bradavky.. Pálí mě a boli na dotek a na pohled mi přijde, že jaksi „padají“ dolů a k tomu se přidala bolest bederní páteře
  Nevím, zda to špinění mám považovat za dřívější menstruaci nebo ne. V neděli mám dostat právě Mences a tak nevím, na čem sem..
  Myslíte, že mohu být těhotná? Na test mi přijde ještě brzy a momentálně si ani gyndu u nás dojít nemohu. ( Je zavřeno z důvodu koronaviru).
  Testovat sem měla v plánu pokud nepřijde menstruace.

  Lucie266   | 31.03.2020 21:41:55 | Reakcí: 1, poslední: 01.04.2020 12:14:26
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku

Téma: Těhotenství: 0. až 16. týden (strana 424)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce