banner

Těhotenství: 0. až 16. týden - nové reakce

První trimestr je pro správný vývoj nenarozeného děťátka klíčový. Co všechno se ve Vás odehrává, co dělat a nedělat? Je tu pro Vás oddíl Těhotenství.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 4 289 příspěvků

Malý satan

Tak to gratuluju! 1kg dole je ok, a neboj, ono to brzy pujde nahoru At je vse v poradku!

Spát,spát

Jo to jsme měla taky, a nejvíc ve chvíli kdy jsem skončila na rizikovém, to jsem prospala půl dne.

Spát,spát

tělo je vyčerpané, pamatuju si Jitko, jak jsem takhle spávala s Anetkou i já. Ráno v 7 jsem vstala a v 10 už jsem zase usínala a spala do 12, pak tři hodinky vzhůru a zase do pěti chrupka no a v devět večer to na mě padlo a pěkně až do rána. Byla jsem jako Růženka a kynula a kynula a kynula....to bylo jasné, jen jídlo a spánek dělalo své

Spát,spát

jeee, taky furt usínám ... já, která byla sovička .. teď padne tma a jsem v pelechu a co víc, ráno jsem nikdy neměla problém se vstáváním. Teď vypravím přítele a zpátky do pelíšku. A to není nejhorší ... pak jdu třeba nakoupit, nebo tak něco a co myslíte, přijdu dom a padám do mdlob. Dneska mě probudil telefon z práce, já se tak strašně vyděsila :oD, ale je fakt, že pak už se mi tak nějak spát nechtělo :oD
@plaz

Spát,spát

@zanlena

Spát,spát

Adamek taky tak krasne spal od zacatku. Takze se nebudu branit spanku a unave, at porodim dalsiho space

9+4 a poprve na kontrole

tak to je fajna jinak gratuluji

9+4 a poprve na kontrole

Spát,spát

Spavou nemoc jsem měla s Petříkem a asi díky tomu mi asi spal krásně. Po příjezdu z porodnice usnul mezi 7-8h a pak se budil až mezi 4-5h na kojení a další buzení bylo mezi 8-8:30h Přes den spával taky celkem obstojně.

9+4 a poprve na kontrole

gratuluji
@Zavadilka

9+4 a poprve na kontrole

Ja ji dostala uz v 6.tt :)

Spát,spát

U me je to podobne, klidne bych prespala cely den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

77 %
34 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici