banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak jsem právě byla dojata, což teda v mém stavu není nic zv... - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem právě byla dojata, což teda v mém stavu není nic zvláštního, ale fakt jsem potěšená a musim se pochlubit. Jsem učitelka na takove speciální střední škole. Kde se vyučují dívky s tělesným, psychyckým nebo sociálním handicapem. Taková klasická skladba holek jsou holky z diagnostických ustavu, po lečbě drogových závislostí nebo před lečbou a holky tak strašně nezvládnutelné, že je vyhodili z jinných středních škol a někdy i po plno propadnutích ze základky. No prostě výkvět. No a tyhlety holky, kterých by se člověk bál v temné uličce. mi zrovna poslaly email. V kterém píšou jak moc mě mají rady, jak se jim stýská. jak je to bezemě na praxi nebaví, že mají nějákou paní učitelku, která jim to tak pěkně nevysvětlí jako já a že si s nim ao pauze vůbec nepovídá a neujídá jim svačiny No strašně krásně to holky napsaly. Potom napsaly jestli už mám miminko a jestli je v pořádku a jak se cítím a tak. A pokud ho ještě nemám tak kdy bude a jestli ho přivezu aspon ukázat. A jak se těšej. Fakt mě moc potěšily a dojaly. Tohle bych od nich fakt nečekala. To se mi zase po práci stýská víc a víc. Tak jsem se pochlubila a omlouvám se že s tím tady obtěžuju, ale chtělo se mi to vyventilovat...
To je krásnýýýý
krásné
to je vážně hezký :-)
Tak to je moc krásné, nejlepší ohodnocení tvé práce
To je od nich vážně moc milé.
Ani se nedivim, ze jsi dojata. Potesi to a moc od holek, ktere, jak rikas maji problemy. Je videt, ze to s nima opravdu umis a moc pro ne znamenas.
No, to je krásné
to je hezký,to tě moc potěšilo
to je moc krásný, byla bych taky dojatá a jsi opravdu dobrá,že děláš tak náročnou práci,já jsme učitelka ve školce,je to krásná práce a náročná psychicky,ale tohle musí být teda fakt záhul
Věřím že tě to moc potěšilo.Musela jsi si najít k těm holkám cestičku, oni málo kdy k sobě někoho příjmou
To je moc pěkné.
To je nádhera ,taky by mě to dojalo. Je vidět,že jsi svoji práci dělala srdíčkem a zde jsou její plody. Holky jsou úžasný.
Barunko,to je krásný.Z vlastní zkušenosti vím,že postižení lidé bývají často velmi dobrosrdeční a bezprostřední.Je vidět,že jsi byla velmi oblíbená paní učitelka.
to potesi
To je hrozně fajn že jsi pro ně důležitá, tyhle holky ať už jsou jaký chtějí většinou moc lidí kteří to s nima umí a dokáží jim něco pozitivního dát nemají..
pěkný a je vidět že holky nejsou ztracený
to jsi dostala asi to nejhezčí ocenění,lepší jak celá výplata,když ti někdo dal najevo že svojí práci děláš dobře
to je fakt krásný. Člověk hned povyroste o pár metrů.
vždyť je to krásný,jak na tebe myslí tví žáci
To jsou hodný. Takový věci potěší.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40