banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak jaké??? - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Čauky všichni!!!V prosinci čekáme druhou holčičku a rozhodujeme se mezi Leontýnkou a Amálkou. Já bych dala Amálku ale potíž je v tom že sousedi mají Amálku pejska. Tak nevím mám se na to vyprdnout?
Hele já jsem Cindy a sousedi mají psa Cindy, žádnej problém...ale dala bych tu Leontýnku :)
Jednoznačně AMÁLKA!!!
Děkuju holky všem za reakce. Tak se na pejska vyprdnem a asi to bude ta Amálka. Líbí se mi oslovení Mia! Doufám že se to do porodu už nezmění a chlap nepřijde s něčím novým.
Taky bych se na psejka vyprdla My sioce mimi ještě nečekám, ale při snažení vymíšlím jména a moc se mi líbý Vylentýnka, ale Amálka už mě taky napadla... Jdi to Amálky
muj manzel by vybral Leontynku,,,u nas to pri vybirani jmena padlo hodnekrat, a kdyz nad nim tak premyslim tak je to opravdu pekne jmeno
Raději dejte verzi AMALIA -> Můžete jí říkat Mia anebo Lia.
me osone se libi ve tvaru AMALIA nebo AMELIE.Rikat ji budete stejne Amalko :-)
Děj Amálku. Pejsek jednou ......, Amálku budeš mít navždy.Třeba se holky skamarádí:)
OBĚ JSOU PĚKNÉ,ale asi bych dala Amálku...AMÉLIE
Amálka je krásné jméno.
Rohzdoně dejte jméno AMALIA
Tak dej Amélii,stejně budeš říkat Amálka:-))
Mně se víc líbí Amálka, to je opravdu hezké jméno. My měli dlouhá léta psa Míšu a teď máme klučíka Michaela, tedy taky Míšu a neřešíme to.
Obě jména jsou nádherná,já bych se těžko rozhodla které zvolit.
Obě jména jsou krásná,sama bych byla na vážkách co vybrat,A na psa se vykašli....víš kolik zvířat je pojmenovaných,stejně jako členové naší rodiny
Čekáme taky miminko nevíme co to bude a jako první padlo jméno Leontýnka nakonec jsme se teda rozhodli pro Adélku.I Amálka je pěkná.Sousedi maj Rozárku a Dorotku.
amalka je moc krasna...kasli na psa

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40