banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

sladíte - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, sladíte už dětem bílím cukrem jako třeba čaj,rajskou, krupicovou kaši etc.... Malé jsem párkrát přisladila medem, ale pokaždé se z toho osypala. No a do bílého cukru se mi moc nechce. Napadá mě melasa, třtinový cukr........
já bych asi klidně sladila, ale nějak nemám příležitost. čaje pil i neslazený, tak proč mu to podsouvat..rajskou jsem vařila jednou a bylo to fiasko a kaše mi nejí. ale jo, vlastně pudink jsem sladila a sladím..i bílým i třtinovým cukrem.bych se toho cukru nebála.ale třeba kaše by šla sladit javorovým sirupem- ten je prý převelice zdravý..
sladké věci moc nevařím, ale pokud máme ovocné knedlíky nebo krupicovou kaši, tak sladím klasicky bílým cukrem (občas třinovým). obilninové kaše sladím jen ovocem. čaj nesladím, vodu má buď čistou nebo s nějakým sirupem. s medem jsem začínala opatrně, ale nic mu nedělá, takže občas ke snídani na chleba máme. co třeba stevia? nevím, jak přesně se to píše, ale je to nějaká sladká kytka, ze které se dělá i sladidlo. prodávají to ve zdravé výživě
do jidel klasika.. do caje ma med. na chleba ma med, chutna nam to a je to zdravé.. a caj s medem- prevence jak delana proti nemocem- nam to pomaha na nemoce:o)
sladky jidla (ryzovy nakyp, palacinky, ovocny knedliky) sladim normalne jako nam...k piti ma bud stavu (hodne slabou), obcas ma granulovanej caj (taky hodne slabej) nebo detsky porcovany caj ten bud nesladim, nebo sladim medem (ale jen v pripade ze zacne kaslat nebo tak)
Rajskou cukrem, čaj pil neslazený a nebo s medem. Ze začátku jsem sladila glutapurem.
Ano.
do jídel, kam patří cukr, dávám normál cukr. K pití dávám granul. čaj nebo slabou šťávu, případně ředěnej džus, takže to je sladký samo o sobě, obyčejnej čaj nechce. Do různých sladkých jídel, jako je puding, krupice dávám též normální bílý cukr. Ale med už měla taky a nic se jí nestalo.
akorat rajskou..jinak nic slazeneho nejedi a piji cistou vodu..presnidavky take jen ty nedoslazovane a jogurty kupovane neresim,bile nesladim
On jí s námi, takže co máme sladkého my, tak má taky (rajskou, palačinky), jen do jídla. Že bych mu účelově něco posypala cukrem nebo do čaje, to ne. Čaj pije ovocný, nesladím, šťávu má trochu sladkou, ale lehce, Caro nesladím.
@angieblack rajskou sladím taky bílým, palačinky nemůže skrz alergii na vejce, no spíš něčím osladit krupičku a mysli.....
@ka-ro-li-na-kaja Krupičku bych osladila třtinovým a musli nesladím ani nám.
tak med je hroznej alergen, ten sem nedala malýmu ještě ve 2,5 letech. ale já už vařím vše klasicky, takže rajskou sladím, ale je fakt, že já používám třtinovej, ale do nálevu na okurky dávám klasicek bílej. čaje pije bylinkové a ty nesladím, my osobně nesladíme vůbec. Jo a dobrý třeba do krupice, na ovocnej salát a tak je javorový sirup. ten malý miluje a dávám mu to do řeckýho bílýho jogurtu a je schopnej sníst půlku velkýho jogurtu
@ivulisek no rajskou jsem taky osladila bílým, čaj moc nepije.....neznáš náhodou sirup z Agáve doporučili mně ho ve zdravé výživě místo medu....ale si říkám abysme nedopadli stejně......javorovej vyzkouším díky za typ
@ka-ro-li-na-kaja ne, to neznám, ale zkusit to můžeš. ten javorový je fakt super, i do buchet a je zdravý. místo medu se taky dává sladěnka, ale jak píšu, malýmu asi do 3 med a podobné dávat fakt nebudu, ono se to nezdá, ale je to silný alergen.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
4 hlasy

78 %
18 hlasů

4 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40