banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Psi a celostátní sraz - diskuze

48 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Napíšu to sem,protože mě pobavilo jak se dole hádáte.Jsem jedna z těch co by při té nejhorší variantě musela vzít našeho smetáka sebou.Schválně píšu,že je to nejhorší varianta,protože stále doufám že naší bestii seženu hlídání.Já se na podobné srazy totiž jezdím pobavit,stačí mě hlídání potvoráků a vůbec se nechci zatěžovat ještě hlídáním psa.Je mě jasné,že tam bude spousta lidí,budu tahat psa na vodítku,koukat aby na něj nikdo nešlápl,řešit kde ho vyvenčím a pod.Pokud ho odložím v autě,zase budu hlídat aby nebylo auto na sluníčku,pes se neuvařil a zase je to starost navíc.No a že by z toho jásal ten pes tak to ani náhodou.Takže za mě,tahat psa na sraz Bol je až to poslední nouzové řešení kdy vše ostatní selže,přeci jen ho 2 dny doma samotného nechat nemůžu.
co resis? Vsak tam bude Tygr, mozna i zajic,...Zvlastni, ze z Tygra Nadule nepsika.
@zajic z Tygřímámy ne... ale jinak jak jsme si v cirkuse hladili opravdového tygříka, tak jsem kýchala taky... a vůbec nejhorší byly lamy. Nějak mi ta zvěř nedělá dobře. Neva - se nadopuju práškama. Na zajíce a králíky alergii nemám :)))
@nadule1 ja taky olizam ze vseho, nejvic asi z ruznych krecku a spol. A psi jsou taky masakr, ale me radi nemaj
@zajic Tak to se máš. Já nevím, co na mě viděj, ale zaručeně si vždy z celé společnosti vyberou mě. A přitom já bych tak ráda to místo přenechala někomu jinýmu :DDD
@nadule1 viď
@Jana A Když mě milujou, není co řešit :DDD
@nadule1 prostě se jim líbíš
@Jana A Aha, tak tohle mě nenapadlo. (Teda o tý alergii jo, ale že by to jejich lísání mělo původ v tom, že vysílám pozitivní vibrace - to mi nedošlo. :))
@nadule1 jsi hodný člověk a oni to vycítí, ale bohužel necítí tvojí alergii.
upřímně sem názoru, že pejsici by měli prostě zůstat doma. já mám taky psa. labradorku, je to dobrák od malička, mám ji ráda a proto už jen proto bych ji tam netahala. milion lidí, milion dětí, kteří si chtějí pohladit pejska, vedro, nemožnost mít chvilku klidu na odpočinek, to jí přeci nemůžu udělat. taky mi ji nemá kdo hlídat a 100km k našim se mi ji nechce vést, my teda nejedme, beru to tak celkově, když někam jedeme a vím, že to pro psa nebude to právé, tak si zařídím, aby mi ho někdo 2x denně šel vyvenčit. a pes je to společenksý, chodí s náma na všechny tůry co pořádáme se spolkem, je volně a milije to, ale tahat ji tam, kde je hluk křik, ne, prostě nenene
@ivulisek To já zase ted kvůli výcviku potřebuju aby se nebál davu a hluku a třeba i rozjívených dětí. Bude dělat zkoušky a různé testy a zrovna se mi hodilo že to skusíme. Ale on je taková povaha, že mu to je ffuk. Ale v takovémhle davu a ruchu ještě nebyl.Ale já ho vvezmu na václavák a bude nám to stačit
@medox tak \\ayle to taky nevadí, ona je zvyklá, brávali sme ju na pout na BVelehrad, tak kolotoče a všeho moc, ale prostě vidím, že musela být u nohy, ani v klidu se nevyčůrala. toto je čistě můj názor, nepsala sem to na nikoho a na nic,jen tak obecně
@ivulisek jj játaky obecně spíš jako povídání si o psech. Jinak tahle debata mě moc nevzrušuje. Zeptala jsem se, holky řekly ne, tak ne ted se to něják uměle vyhrotiloSpíš jsemměla chut mluvit o psech ted
ještě dodatečekk. Na sraz by mě ani psa nenapadlo brát. Ale na Mariánskou pout jako takovu bych ho normálně vzala. Jako plno jiných lidí. Nepřijde mi na tom nic divného. To že tam probíhá sraz je věc druhá, ale s těma cizíma psama se tam už musí počítat. To posezení u ohně taky nebude jen naše ne? To bude celomariánskopoutové posezení s tím že tam budou i bolky. Nebo jsem to blbě pochopila?Tohle nepíšu že bych se tam snažila protlačit manyho :) ale že by se asi celkově mělo počítat s tímm, že tam cizí psi budou.
No s dítětem by mě pes taky ani nenapadl :) ještě toho trochu :) Jsem jen nechtěla býtsama ve stanu a tak, že bych se bála a měla eventuelně s kým pokecat. Ale taky není mím životním snem a cílem objevit se na srazu se psem. Takže jsem se slušně zeptala, jelikož pak bych mohla být ošklivě proprána v trolovi holky nechtějí, tak je jasnotaky mi to nepřijde moc dramatické
koukám, že máš doma všechny pěkně pojmenovaný. To jsou potvoráci, vetřelec teď smeták Jsem zvědavá s čím ještě vyrukuješ. Jinak si myslím, že máš dobrý přístup. Ono hlídat dětska a ještě se starat o psa to z toho srazu moc mít asi nemůžeš.
@zanlena Ono hodně záleží jak je ten pes vychovaný..
@Evulik25 Tak já počítám s vychovaným psem co se nesnaží požrat okolí.Tady nejde o výchovu,ale o to že i vychovaný pes prostě někde otravuje.
@Val.J35 Psala jsem to tak nějak všeobecně, ne o vašem pejskovi. Mně osobně by prostě neotravoval vůbec, spíš by mě trošku omezovalo to venčení. Ale chápu, mně se to mluví jinak, já proti psům nic nemám a beru je tak nějak normálně, že mezi nás patří.
@Evulik25 já měla venčení vymyšlené tak, že poodejdeme někam na okraj celé akce a many se tam vykaká a vyčůrá. On naštěstí ještě neznakčuje a čůrá jako fena v dřepu a vše najednou. tak mu to chvíli vydrží.
@Evulik25 Myslím si, že s tím co tam vypisuje Jitka je jedno jak je pes vychovaný. Vyvenčit musíš každýho psa a přeci ho nebudeš venčit tam kde ti pobíhá hromada dětí a taky rozjívené běhající děti nebudou koukat kde se zrovna pohybuje jaký pes, aby na něj třeba nešlápli.
@zanlena To tedy jedno není. Náš pes je vychovaný, ale na sraz bych ho nevzala, protože má až moc rád děti a nebavilo by mě pořád sledovat, jestli nějaká matka neomdlévá kvůli toho, že její dítko olízl. Známý má psa, který za ním pochoduje jako stín, na povel zůstaň se od něj nehne ani na krok a dětí si nevšímá. Ve venčení nevidím absolutně problém, no tak si učurne na nějaké stromek a pochybuju, že tam nebude nikde koš na případný bobek. Nezlob se, ale kolikrát se mi zdá stokrát jednodušší jet někam se psem (ovšem vycvičeným) než dvěma dětmi. O víkendu jsme byli na kolotočích tady v Opavě a víš kolik tam bylo hafanů? A žádné demonstrace za jejich odchod se nekonaly. Já fakt nechápu, že to tady tak řešíte.
@lucie73 Ježíš velblouda né - na toho mám alergii taky... :DDD
@nathalis Pije a jak.Loni jsme šli i na diskotéku.
@Honafa Holky,tak ma napadlo,pije se na srazu?Myslím tím decentne vínečko,nebo se tam sedí večer u malinovky?
@Evulik25 nezdá se mi že by se to řešilo, Medox se ptala zda by to vadilo, napsala jsem svůj názor, z mé zkušenosti bývám většinou nervózní,když se v blízkosti mých dětí vyskytuje pes a natož velký pes, protože třeba Anetka se k nim vrhá a já jí buď pořád okřikuju, aby je nechala, protože nevím jestli to není pejskovi nepříjemné (nebo páníčkovi), a nebo hlídám psa, aby na ní neskákal, nelízal jí,ona si pak nelízala ruce atd. Obecně mi psi nevadí, ani se jich nebojím, jenom nemám ráda psy vlezlé nebo naopak zlé. A taky vím, že se psí chování nedá dost dobře odhadnout a vzhledem k počtu malých dětí to nevidím jako ideální, ale samozřejmě je to každého věc, kdyby si tam chtěla vzít velblouda tak pro mě za mě.........
@nadule1 Je to jen o tom, jak to bere každý sám za sebe, mně by tam nevadilo ani sto psů, ale rozhodně mě nenapadlo, že by tam pak po vzoru Medox tahal psa každý. A víceméně jsem reagovala na psy na pouti, že jich tam stejně bude hafo, protože dnes je berou lidi všude. My třeba ne, protože Archieho vždy pohlídají naši. Letos mě moc mrzí, že nepojedeme.
@Evulik25 Tak třeba pro mě je představa trávit čas u táboráku se smečkou psů dost hrozná kvůli mojí alergii. A hlavně ti psi to všichni vycítí a ode mě se nehnou. Já zas nemám to srdce je vyhánět a pak trpím...
@medox
@Honafa Ona je docela vychovaná. Rodiče si dali na výcviku záležetOna nepije, je to slušná holka.
@Evulik25 No a potom my co psi nemusíme nemužeme ani na blbé kolotoče.Nebo na horách co jich je-milion.Jsem byla v kapličce na Radhošti a dovnitř se vřítilo asi 5 psu a začali tam skákat po lavicích atd-v kostele???To už byl děs co si ti lidí dovolí,kde všude vemou psa.
@medox Nevíš,třeba se ožere....
@Evulik25 ja nejedu..jen jsem reagovala na tvuj prispevekme osobne jsou psi ukradeni,pokud neskacou po me a neblizou me,ottikovi take,elli bohuzel ne...to pravo skakat a blizat ma jen ten muj,protoze je muj a nejlepsi na svetea vimco ji a jak zije
@Liberte Nemyslela jsem to tak, že by tam každý měl vzít psa, jen nechápu, proč se to tady vůbec řeší, protože živě vidím, že tam pejsků bude hafo a já osobně je beru jako samozřejmost a tak si jich ani nevšímám. Svého pejska bych vzala jen kdybych nesehnala hlídání. Letos je ten sraz krapet o něčem jiném, na ten minulý by se hafani fakt nehodili, ale večer, až se sejdete, tak už stejně většina prcků bude zalezlá s tatínky,tak nějak nevím, čím by tam pes rušil.
@Evulik25 jo,pravdu mas v tom,ze je lepsi jet se psem nez s detmajinak ja mam problem,protoze elli se desi psu a nejhorsi je kdyz jde k ni,stekne apod...a kdyz beha anajednou se vynori pes,i kdyz 50 mod ni,tak ztuhne a nebo leti ke me a prestane si hrat,dokud nezmizi...uz se zlepsuje ze u psu na voditku nedela takovou paniku...a to vse diky debilnim pejskarum co jeste rikaji neboj on je hodnej a nechaji psa skocit do kocaru na maleho prcka
@medox To si pamatuji. Myslím, že jste dělali doma i nějaký nácvik s postýlkou.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40