banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

prsa - diskuze

28 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak som sa dozvedela,čo dostanem od rodiny na vánoce.Budú to nová prsa,alebo lepšie povedané modeláž.Pak neskor břicho.Uvidíme,či sa mi ta kúže stiahne.Nie,že by som bola nejaká barbi nebo co,ale proč ne?
Proc ne? Hlavne, at je spokojenost na obou stranach.
pěkný dárek
tak to ale k vám chodí jiný ježíšek než k nám
@KačkaJ Prečo????
@nathalis no mě třeba žádnou plastiku pod stromečkem nenechá
@KačkaJ Červenovlásko chápu
@nathalis
Tak to ti přeju. Já bych do toho nešla, já mám obecně strach z jakékoliv operace... takže si to nedovedu představit, že bych se nechala kuchat dobrovolně :DDD
Mi to pripada brzo po porodu, nepracuje to jeste? Jakoze aby sis nenechala neco udelat a ono to pak jeste nejak nedotvarovalo samo nekam, kde uz nechces
@zajic To nebude teraz.Bude to tak pred letom
mmmmmm Naty tak já bych šla okamžitě ,jak na prsa tak na břicho...mmm kdyby to nebyla taková suma tak neváhám a letím
to ti schvaluju,pokud na to je a udělá tě to veselejší a hlavně krásnější,šla bych hned. Já mám jako janča nadváhu a paradoxně jsem uvažovala nad úpravou a pozvednutí horních víček :-))) to by byla asi komedie,kdybych si místo třakaře tuku nechala odstranit ten milimetr volné kůže nad očkemno nic
@lucie73 To má taky tchýne a vyzerá fakt dobre.Asi dám jej foto
taky jsem po plastice prsou a je to fantastická věc Já jsem si nechávala před šesti lety změnšit a vymodelovat prsa. Jizvy i kolem dvorců jsou pryč, totálně zhojené, a kdo neví, že jsem po plastice,opaluju se občas nahoře bez a ze zahrady je vidět) tak nevěří, jak nádherně se jizvy ztratily. Jdou vidět jen ty těsně pod prsy.
@helenice Okamžite foto
@nathalis na fotce to není ono, to chce vidět na vlastní oči
@helenice No a to říkáš až teď!!!
@
@nadule1 Doplňuju, text: To je debata.
@helenice No to si piš :)))
@nadule1 však neřekla, že bys to chtěla vidět
jen toho využij, když máš tu možnost!!!já po prvním těhotenství před 19 lety získala pěkně povislé břichood té doby se mi to prostě nestáhlo, mám řídké kožní bunky...je to hnus...moje štěstí je, že jsem tlustá, vyplnění sádlem to není tak výrazné, ale jak zhubnu kolem deseti kilo, taK TO VYLEZE, VISÍ, NO JÁ UŽ SE KVŮLI TOMU NATRÁPILA...A celých těch devatenáct let sním o tom, že si to jednou nechám upravit.je zvláštní, že se svými 110 kily vypadám celkově příšerně, ale ten kus vytahané kůže mě deprimuje ze všeho nejvíc..a tak doufám, že si fakt jednou našetřím a třeba k padesáti, nebo šedesáti letům si nadělím plastiku břichajen doufám, že se mi to splní dřív než v osmdesáti.manželovi to nevadí, ale mě tedy strašně, fakt můj největší mindrák...proto ti fandím a využij toho, co já bych dala za to, tuhle možnost mít
@janca11 Ďakujem ti.To břicho stojí kolem 35.000,-Dám ti potom info jak to prebieha
@nathalis Teda,to je cifra.Mi zustala po zhubnutí kužička na břichu což je mi jedno,ale na rukách je jí hodně a naši mi pořád tvrdí,že to mám uhrát na pojištovnu,že mi to zaplatí.I kdyby,čemu neveřím.Tak jak se to dělá?To kus ustřihnou a sešijí?Pak jsou jizvy.
@Honafa Kúže na rukách má dole tchýne.Je to jak popisuješ,ale jazvy sa časom stratia.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40