banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Proč - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Naš ajtak je Martinuv uplně nejvíc největší kámoš.A proto mi tu je dobrovolně k dispozici,kdykoliv cokoliv potřebuji kromě sexu,ten má se mnou vysloveně zakazaný.My si spolu užasně rozumíme,je to i pro mě velmi blízky člověk.Má hodně vlastností jako Martin a pak má vlastností které u Martina postrádam.Hlavně povídaní.Martin neumí moc naslouchat.Bud mě nevníma,nebo hned má přimočaré řešení.Ale věci nejsou jen černobíle a já nechci řešení, radu, jak situaci zvládnout,já se chci o ní jen bavit.Proč nemuže být Martin taky takový.Co vaši muži umí naslouchat?A co u nich postradáte?
David hlavně umí POslouchat.A postrádám u něho smysl pro pořádek, jenž já mám, bohužel pro něj, nadměrně vyvinutý, takže i kdyby se snažil sebevíc, nikdy pro mě nebude jeho úklid dostačující.
@ puntičkářko! Detailistko!
@helenice Toš to víš... Jak nejsou komínky je zle.
tak ten můj umí naslouchat, ale taky ne všechno, nebo prostě občas nechce rozumět tomu co tím chtěl básník - já říct Ale jinak to s ním jde
můj chlap naslouchat umí (když chce ) zato mě rozčiluje tím, jak je strašně roztomilý a veselý a zničeho nic ho nějaká blbina naštve a je z něho cholerik.. nadává a rozčiluje se.. za chvilku je zase v pohodě ale to já už jsem na nervy
umí, ale šetří tím jako šafránem. dokáže to perfektně v případě, když se to týká malého vendy.
muj chlap naslouchat umi a obcas i pomuze a probere semnou kdyz me neco trapi ale co postradam na nem je ze kdyz trapi neco jeho dusi to v sobe a vetsinou to rekne az uz je to na nej moc ja bych byla radsi kdyby si postezoval a sveril se hned od zacatku,ale on me nechce zatezovat a postezuje si az uz to fakt sam neunese....,ale jinak je uzasnej jinyho nechci
neumí naslouchat..ale naslouchat vlastně ještě budiž, nemá rád, když po něm chci nějaké projevení se..nebo dokonce snad radu!
Pepa naslouchat neumí.A bylo by super, kdyby nejezdil jak prase.A pro Renču: Kdyby špinavé prádlo házel DO koše a nenechával ho NA koši
Jo tak naslouchat Tom umí a já si ani neumím představit že bych žila s někým kdo neumí. Já vlastně žiju s nejlepším kamarádem, s člověkem kterému můžu všechno svěřit a u kterého se můžu vyplakat...a taky proto ho tolik miluju. Postrádám smysl pro zodpovědnost u věcí, které mě přijdou mega důležité a jemu zcela nedůležité. Pak to prostě neřeší a to mě dokáže vytočit do vrtule:)
Pavel je taky na půl ženská, takže si povídáme a hodně..Sice rozhodnutí nechává na mě, ale většinou je to kompromis, jen já doladím detaily..Nepostrádám na něm asi nic.. jen mě občas štve tím svým šťouráním - př. řeknu, že to stálo 20 a on mě opraví, že 19.90 apod.. dělá to pořád, někdy je to na zabití .
Naslouchat umí, ale spoustu věcí, které mě třeba trápí nepochopí, je to prostě chlap.
Ota umí,ale musí mít náladujak nemá náladu vypíná mozek a já melu a melu a melu
Tohle u něj taky postrádám, ne že by rovnou dával rady to ne. Spíš to nechává na mě nebo řekne \"uvidíme\" Ovšem musím říct, jak o něco jde tak mě podrží, vyslechne a poslouchá () a ví jak na mě (např. práce, revize atd.)
naslouchat umi,a co postradam???asi aby alespon 5 minut neanalysoval vse a chvili videl svet nepesimisticky
@Liberte Asi tak nějak je to i u nás.
Zdeněk naslouchat umí.Někdy mám pocit,že je poloviční ženská.Probere se mnou všechno.Jen o výsledku dlouze přemýšlí.Já jsem plašan a občas horká hlava
mám to štěstí,že se umíme naslouchat navzájem
Třeba kdyby byl Martin jen kamarád tak by ti uměl taky naslouchat. Petr ten umí naslouchat. Netuším však co u něj postrádám. Určitě nejaký nedostatek má, vždyť je to jen člověk.
Naslouchat můj chlap umí. a co postrádám - teď jsi mě donutila přemýšlet a normálně jsem na nic nepřišla. Svoje mouchy má, to asi každý, ale v podstatě mám ideálního chlapa. PS. kdybych na něco přišla, dám vědět

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40