Potřeby pro dítě, kočárky, oblečení - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 3 479 příspěvků

Lego DUPLO
Tak to nesedi ani na lvi co znam v okoli :-) Ja jsem ted koukala, ze kdyby se nase mimi narodilo podle terminu, tak bude kozoroh, ale kdyz bude cisar, bude to strelec, tak mozna se neotaci, protoze chce byt strelec :-D
Lego DUPLO
Ty jo ted nevim, ale nasla jsem to na googlu klasicky. Mozna se to pak nevyplati, kdyz se prida doprava. Jeste na to mrknu a dam vedet ;-)
Dvojkočárek
Jo jo, kamaradka mela dvojkocarek az do tri let starsiho ditete (jsou o 20 mesicu), ale hlavne na to poledni spani no, bylo pro ni nejjednodussi je takhle uspat
Jídelní židlička
Jj, dosahne a aspon uz nebude ta zidlicka zabirat tolik mista
Jídelní židlička
Jasne, tak jestli uz z normalni zidle dosahne, tak asi proc ne ;-)
Lego DUPLO
no jo dvě osobnosti :-D no lev je rád středem pozornosti, ale to zase já úplně nechci být, zrudnu až za ušima :-D
Lego DUPLO
aha, tak tu podložku jsem snad ani jinde levnější neviděla...kde to bylo, prosím? :)
Zimní boty
tak to je smůla, tak buď zkusit nechat na příští zimu nebo prodat :(
Dvojkočárek
jj, myslím, že i záleží, jestli to dítě ještě třeba spí v kočárku...můžeš je uspat rovnou oba :D
Jídelní židlička
jo tak to máte fajn. My máme židličku chicco a sedí v ní, ale pak stejně vstává a nakonec dojídá na normální židli :-D Takže už asi ji vyměním
Jídelní židlička
My mame rostouci zidlicku, tak jen postupne odmontovavam casti :-)
Sušení holinek
Ja zas koupila kostym na halloweensky pruvod a mala ho uz dve hodky odmita sundat :-DSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
6 hlasů
55 %
39 hlasů
17 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků