Potřeby pro dítě, kočárky, oblečení - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 3 479 příspěvků
Pomůcka na plavání
Ahoj,tak v bazénu zažila malá asi všechny pocity. Nejprve se malinko bála, přeci jen bylo pro ni všechno nové, nepoznané. Lidé, děti, hluk, tobogány, gejzíry, vířivka atd. Pak se ji to moc líbilo. Koupili jsme nakonec rukávky, byli jsme jenom v malé vodě pro děti a drželi nebo přidržovali ji. Bazén má k dispozici koš plný pomůcek na plavání, takže do budoucna nebudeme muset nic pořizovat. Myslím, že brzo si to zopakujeme :) Náš bazén je opravdu dost velký a můžou tam děti od 1roku, myslím, že během naši návštěvy byla nejmladší návštěvník.
KOMBINÉZA
Ahoj, my máme kombinézu značky Kaxs. Sněhu tu tento rok moc nebylo, tak jsme mockrát netestovaly, ale párkrát ano a to vydržela dost. Podědily jsme ji po kamarádky dceři a ty v ní daly hory několikrát a jen a jen chválili.Pomůcka na plavání
Mě přijde, že se tak malé děti jenom s rukávky převrátí dopředu a budou mít obličej ve vodě...ale když jí budete celou dobu držet, tak to bude v pohoFusak na jaro/podzim - Emitex či Aesthetic?
Já bych zase potřebovala fusak do autosedačky. Jaký by jste mi doporučily ?Hračky Mandala Montessori
Můžu vědět jak je dcera stará a jaké montessori pomůcky má ? :)
Pomůcka na plavání
nemáš zač, tak pak napiš, jaké se jí líbilo v bazénu :)Pomůcka na plavání
To vypadá velmi dobře. Děkuji mockrát za tolik tipů a doporučení. Asi koupíme jenom rukávky, nevím jestli se ji ve vodě bude líbit, tak zatím nechci utrácet za drahé položky a nevím jestli můžeme do dětského bazénku vzít ten kruh s kalhotami. Všechno zjistím a možná přímo na bazéne budou mít nějaké pomůcky. Už teď se těším.
Pomůcka na plavání
To by asi neprošlo, jen ho viděla začala řvát :-D
První botičky
Tak dobře, že víš už přibližně jaké :) Mně přijde, že letos nikde není sníh jen u nás :-D Třeba 20 km od nás ve větším městě není taky nic... A dneska bylo teda taky sluníčko, ale taky mráz, jsme nějakých 600 m.n.m.
Pomůcka na plavání
tak v kruhu může vozit panenky :-D
Pomůcka na plavání
to je fakt, vypadá to fakt dobře.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
18 %
6 hlasů
76 %
26 hlasů
6 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků