banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pokud vše dopadne dobře, budeme rozhodovat mezi Eliškou a Ho... - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Pokud vše dopadne dobře, budeme rozhodovat mezi Eliškou a Honzíkem
Obě jsou pěkná jména. Elišek je sice hodně, ale proto, že hold jsou oblíbené
A dáte Honzu nebo Jana?Podle kde jsme.cz žije u nás 296.158 Janů. Kdežto Honzů žije u nás jenom 4.Já bych radši volila jiné jméno. Jako třeba Radana, Radovana, Radima, Dalimila, Dalibora a podobně.
hezké, Elišku jsme také pro druhý případ zvolili, je jich ale dost a tak jsem myslela spíš na Elenku, ale to se manželovi moc nelíbí
Hezky česky K Markétce se obě hezky hodí.
Moc hezká jména - obě dvě. A že jich je mraky - no a co? Hlavní je, že se vám ta jména líbí. ;)Kubíků jsou taky mraky a ve školce je Kubík jedinej.
Já bych radši volila podobné varianty, poněvadž Elišek je fakt moc. Líbila by se mi Elsa, Elisa, Ella, Elisabet, Ilsa, Ilisa, Liesel, Alžběta, Lisbeth, Lisa.
@Maite U kluka bych volila spíš ruskou variantu Ivan nebo Ivo...
@Maite asi je jich moc, ale zrovna já tady v okolí nemám žádnou
@Maite Tak já znám jen asi 3 což není moc.
Elišku jsem moc chtěla,ale kamarádka mi vykládala,jak má její syn ve škole spoustu Elišek.Tak jsme nakonec dali Karolínku a těch je taky hodněPříště už se na nějaké rady vyprdnu a dám jen na svůj pocit.Honzík je taky pěkné jméno
Elišek je mraky...
Hezké
Na tom moc už nerozhodnete.To spíše bud anebo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40