banner

Péče o miminko, kojení, výživa, vitaminy pro děti, péče o dítě, péče o zoubky - nové reakce

Mám miminko! A co teď?? Více najdete v odborné části Péče o dítě.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 7 157 příspěvků

@Lenuska1234

Zubní pasta

také jsem teď pořídila Elmex kids, tak jsem zvědavá, zda se u nás také tak ujme

Co na to?

Také mám vyzkoušeno, že sudocrem to vždy zachrání ;-)

Kojeni

Mě s kojením na začátku pomohla laktační poradkyně a pila jsem Sunar gravimilk, to nevím, zda pomohlo, ale chutnalo mi to :-) S udržením už jsem pak problém neměla, teď bych to naopak ráda utla a nějak se nemůžu odhodlat k finálnímu odstavení :-)

Co na to?

Nám vždy pomůže sudokrem. Dokonce mi přijde že to místo i znecitliví, že to mincí je po namazání okamžitě klidnější

Kojeni

Dobrý den. Já právě se teď potýkám s opakem. Mléka jsem měla vždy tak akorát, ale teď poslední týden to že mě i samo teče, kolik ho mám. Jediné co dělám jinak je že od nového roku omezují pečivo a nahrazují ho večerním chlebíčkem, který má hodně bílkovin a minimum sacharidů. Tak možná tím to je. Jinak kojim 2 děti.
@Hlisnikovskaveronika

Zubní pasta

my používáme Elmex Kids a dcera jinou nechce :-D

Kojeni

Ahoj, u první dcery jsem kojila 1,5 roku a u druhé dcery jsem kojila 7,5 měsíce. Myslím, že jsem dělala vše stejně, bohatá a vyvážená strava, ale u druhé to bylo jiné. Nechtěla tolik pít, protože jí trápily prdíky, pak jedla příkrmy a nechtěla se už potom napít, najednou se to omezilo na 1 kojení denně cca 2-3 minuty a to nemohla nic vypít...tak jsme to ukončily. Myslím, že děláš maximum pro to kojení. Držím pěsti, ať kojíš dlouho :)

Kojeni

Bohužel vám neporadim, ale také mě to zajímá... U první dcery jsme kojila taky pouze tři měsíce

Kojení po císařském řezu

Analgetika, které se při kojeni můžou. Třeba paracetamol apod

Sušenky

Ty kaše od Subaru jsou nejlepsi

Ahoj holky

Pokud jsou to tečky kolem pusinky, bývá to kandida.

Probiotika

Biogaiu, je drahá ale stojí za to

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40