Péče o miminko, kojení, výživa, vitaminy pro děti, péče o dítě, péče o zoubky - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 7 157 příspěvků
umělé mléko
Právě proto jsem ho zvolila, hlavně kvůli jeho složení!repelent
Máme ten jejich bylinný repelent, protože na chalupě máme hrozně moc komárů a když jdeme do lesa, tak si s sebou nosíme i klíšťata, takže jsem potom množství, co jsme vyzkoušeli z drogérie koupila tady ty co má altaherba a do dětí se nezakousne absolutně nic! Doporučuju tím večer našplíchat i peřiny :)umělé mléko
No hodně mě právě zaujalo, že obsahuje kravské kolostrum a mléčný tuk a že je bez dalších přísad. To složení se mi prostě líbí!Opalovák pro mimčo
Podle D testu opalovak z Lidlu a nebo zn. MediaPharmaumělé mléko
Teď ho máme druhým měsícem, malé chutná a dobře prospívá!
umělé mléko
Ahoj, to mléko vůbec neznám :) Já používala od Sunaru jen chvíli pak už to malá odmítala úplně :-Dumělé mléko
Zdravím maminky, nemáte prosím některá zkušenost s tímto UM https://colvia.cz/pro-deti ? Děkuji za Vaše reakce :-)
Umělé mléko
No ja nakonec prestala v 19 mesicich a jsme bez UM, ji hodne jogurtu a trochu i syry, tak snad to bude okUmělé mléko
Ahoj, malou jsem kojila do 1,5 roku a UM odmítala, to niky nechtela. Dřív UM vlastně vůbec nebyly. Může papat už normálně jogurty a myslím, že to staci. Naše Dr nic takového neříkala :)co proti komarum?
Všechno mají buď na svých stránkách nebo některé věci mají i v lékárně.
Přebalování
Ahoj, ja s malou vyzkoušela kde co..pampers, dada, albert, kolorky, fred and flo a ani nevím co už. Každé mi vyhovaly v něčem. Docela dlouho jsem používala ty Dada, ale když malá přešla na pants, přestali mi vyhovovat. Jinak jsem nepozorovala u žádných, že by se z nich oprudila. Ale zaručeně se mi vždy oprudila, když jsem ji namazala weledou..přitom mléko na tělo používáme do teď, ale mazání na prdku, to bylo na prd :-)
repelent
Tu značku neznám, ale bude asi na přírodní bázi. Pokud koupíte a vyzkoušíte, dejte, prosím, vědět, jak jste spokojenáSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
15 %
4 hlasy
77 %
20 hlasů
8 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků