Péče o miminko, kojení, výživa, vitaminy pro děti, péče o dítě, péče o zoubky - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 7 157 příspěvků
Dítě v nákupním vozíku
Já jsem jí tam dala, když už seděla. Takže asi v půli 10 m. Byla tam naprosto spokojená. Vlastně jak jsem přestala používat vajíčko. Protože kam s dítětem, které ještě nechodí? Přece jí nebudu mít celou dobu na ruce?
Dítě v nákupním vozíku
jak mi malý sám seděl (od 9měs), tak tam hověl a naprosto spokojený, jinak on ten řetízek taky pořád dával do pusy, já ho preventivně otírala kapesníčkem,a le to bylo stjně naprd (nikdy z toho nic neměl), jinak měl moje klíčky od auta a ty byly tak ožužlané, až se leskly. jinak nám se jednou stalo, že malý seděl, už sme byli u pokladny a najednou rup a ten sedáček se urval a spadl dozadu, naštěstí sem měla plný koš, tak se jen opřek o nákup, ale kdyby to bylo na začátku, tak se asi pělně práskl do hlavyDítě v nákupním vozíku
v kosiku je od 7m kdy sedel.. nikdy nema tendence vypadavat a ni nic podobneho... do auta chodi rad- ridi, uziva si to jen ho ven dostat je tezsi.. a retizek nezuzla- jen si s nim hraje a houpe ho...a v dm miluje ty malick voziky co vozi sam
svačinka
Zas není Rama úplně nezdravá.Ona je ztužená a prý se ty ztužovadla ukládají v těle.No pěkná blbost. Rama je olivový olej,nebo rostlinný a je to ztužené-však toho nesní tuny.Máslo zas škodí jinak.Myslím,že všeho s mírou nevadí.
stepanek 6 mesicu
nevim jak to myslis ale asi jo ze se spickama chodidel-prstickama dotyka nedela to porad ale obcas jo.stepanek 6 mesicu
Dělá z nohou takový rybníček?
stepanek 6 mesicu
jeste poznamka ze ja to delam taky a vendulka obcas taky ale neni to nejak extra poznat ale nevim jestli to delala vendy i jako miminko nesledovala jsem to tak nevim.....jen me zajima jestli to delaj i jiny deti a je to normalni.svačinka
A zkoušela jsi jim dát při krmení lžičku do ruky? Jako aby měl každý svou a ty jsi 3. lžičkou krmila. To u nás docela zabíralo. A kolem toho 10. měsíce měly naše holky taky období, kdy byl problém je nakrmit v klidu a ani ta lžička nebo hračka nezabrala. Nakonec jsme asi 3 týdny krmili tak, že každá měla v ruce půlku rohlíku, kterou ukusovala a já jsem je \"nenápadně\" krmila - ten rohlík měly ke každému jídlu, sice to asi nebylo z výživového hlediska úplně OK, ale jinak jsem do nich nemohla dostat ani lžičku...
lezení-pllazení-neurologie
Už se na to líp těším,ale říka to každej,že bude líp.DěkujuSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
15 %
4 hlasy
77 %
20 hlasů
8 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků