Péče o miminko, kojení, výživa, vitaminy pro děti, péče o dítě, péče o zoubky - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 7 162 příspěvků
Ovocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
Dopoledne ovoce, odpoledne jogurt.Ovocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
no já právě dávala odpoledne... a teď nám Dr. řekla, že nepřibíráme tak že máme dávat i kaši večer... a tak já nevím jestli kvůli kojení nemám začít dávat dopoledne... ale už se mi nedělá tolik mlíka a vydrží mi jen tak 2 hodiny..Ovocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
da davam dopoledne,ale je to jedno si myslimOvocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
Je to uplne jedno. Jen se doporucuje obecne nezavadet ovoce pred zeleninou, ale kdy ho das behem dne...to je fukarOvocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
dopoledne - jogurtoběd - zelenina a masoodpoledne - ovoceOsobně si ale myslím, že je jedno, jestli ho dáš dopoledne nebo odpoledne. Přizpůsobila bych dítěti.Ovocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
Dopoledne i odpoledne. Někdy ho má 3 x denně.nadměrné pocení hlavičky
díky holkyOvocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
Davala jsem dopoledne, odpoledne mel jogurtnadměrné pocení hlavičky
U nás se potí Martin a Honza.A my holky né.Jako jinde jo,ale né na hlavě.Ovocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
my jsme ještě na jogurt malý :o(dávám zatím ovoce jen jednou denně...Ovocný příkrm.. dopoledne nebo odpoledne?
dopo-jogurtpoledne-masozeleninaodpo-ovoceKryštů a jogurt
Jeeee Dianka ho ma uz 3 dny a jen se na nej trese. Elda vzdy jen smutne kouka, jak to v ni mizi :-))) sedi mi na kline, cvaka zubama hamham a hypnotizuje lzicku.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
32 hlasů
69 %
84 hlasů
5 %
6 hlasů
Celkem hlasovalo 122 unikátních návštěvníků