banner

Zábava a zájmy - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 35 731 příspěvků

parní pračka

moje máti si z ní taky ucvrkává

Jak vyčistit zažloutlý plast?

To je od sluníčka a je to podle mě bez šance:(

Makyna K.

Jsem ráda, že se dárek líbil. Ale ještě větší radost mám z toho Vašeho ,zatím nenarozeného, chlapečka. Tak ať porod proběhne v pohodě a přeju hlavně zdraví

Tygřicéééééééééééé

toho i si tam nevsimejte dneska jsem vzhuru od peti

@Honafa

jak dělám kuchyň

JJ mě by se to i líbilo. Ona si ted pronajala byt zatím bydlela u rodičů a i mi pořídila madraci až tam budu spát. Ale spíš jde o ní. Ona chce ženu a vztah a prostě partnerství i sex. To bych jí nabídnout nemohla. Právě že ona lesba je. Kdyby nebyla, tak by to bylo super. \\Občas by si člověk vrzl někde jinde, a bylo by. Jí ještě ted hodně tikají hodiny, tak si tondu hodně užívá.
@

velikost peřin

tak tak.
@medox

jak dělám kuchyň

Děcko už máš tak chlapa nepotřebuješ a na sex ho vždy najdeš.U nás tak bydlí 3 maminy-mají spolu 3 pokojový byt,stejnou praci,auto.Vždy jsou dvě v práci kam jedou spolu v autě a jedna co hlída doma děti.A střídají se podle šichet.Super jim to klape.Peněz mají jak šlupek,děcka jsou socializovaní.Každá má 2.Už tak bydlí přes 10 let a lesby nejsou.Když chce jít některá na rande tak ostatní hlídají děti.My jsme to tak s kámoškou taky jednu dobu plánovaly.
@Honafa

jak dělám kuchyň

Jinak, já mám taky holoobývák a vyhovuje mi to. Máme ho teda hodně maličký, ale je tu jen gauč, polička, komoda a stůl s židlema....Celkově to tu působí hodně prázdnym dojmem. Ale mě to přesně tak vyhovuje :)
@Honafa

jak dělám kuchyň

Noo ono to taky vypadá že to dělám já. Není to nic extra. Ale mě jde hlavně o to aby vše bylo čisté a takové komplexní, aby bylo kde pracovat a kam ukládat věci a bylo to aspoň v normě sladěné nebo takové kompaktní prostě. A zatím se mi to daří. Hodně pomáhá kamarádka co řídí. Různě mi vozí věč věci. Nebo hlídá tondu když něco dělám a pomáhá mi tahat ty těžké věci apod...Skoro mě až mrzí, že nejsem lesba. Nám by to spolu úžasně klapalo. Jedna dělá něco, druhá dělá něco jiného a obě po očku sledujeme \\tondu nebo se mu věnujeme a nedělá nám problém to zkloubit a ještě si přitom jsme schopné povídat nebo hrát nějakou hru s tondou a při tom makat. Ona mi tu několikrát už i vyžehlila

parní pračka

To slyším prvně.

Jsem napjatá

já jsem taky zvědavá a vyhlížím pošťačku

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici