Zábava a zájmy - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 35 782 příspěvků
Jak často uklízíte co?
jsme na tom podobně, jsem ráda, že opožděným vývojem svého dítěte můžu uklidňovat maminky jejichž děti se ještě nepřetáčejí, nelezou, nechodí, nemluví apod. k úklidu se radši ani vyjadřovat nebuduJak často uklízíte co?
1. dle potřeby, hlavně od koupelny a záchodu, do ložnic tak jednou za rok.2. mám papírové koule a tak jednou za rok3. jednou týdně4.při každém vysávání obýváku, což je jednou za týden5. při nastěhování, ale už by to ta linka potřebovala6. když je něco popatlané, tak hadrou velký úklid jednou za rok7. před každým plánovaným srazem, do se leští všechno, já mám povinou brigádu kvůli dítkuJak často uklízíte co?
Dve me nejzabavnejsi tematicke bolacke stalice: uklid a co uz deti umi :-)Jak často uklízíte co?
1. Jak zjistím, že jsou nějaké upatlané, vezmu je hadrem, ale zpravidla né všechny, takže to tak nějak točím, řekla bych tak jednou za měsíc2. Lustr? Sakryš, možná na vánoce jak tam věším jmelí :-D3. Max. jednou týdně, ale my už máme pracovní a školkové povinnosti, takže domovem spíš procházíme, častěji teda vysávám.4. Dle potřeby, my tam často jíme5.-6. cca jednou za měsíc, řekla bych7. Vnitřek auta? Když mám záchvat tak to vysaju, 3x rok max. A palubní desku otírám dětskými kapesníky, když už se mi zdá moc od prachu :-)Vylezla jsem zpoza opic
Tak tak.I když mě už Partička naopak začína nudit.Jednu dobu jsem ji fakt žrala a chtěla na ně jít,ale bylo plno.Ondra je nej.Jak často uklízíte co?
Podle potřeby.Jak často uklízíte co?
Podle potřeby a času. To je odpověď. Ono se to totiž jinak ani nedá.Máme rádi Česko
kámoška mi řekla ať si pustím Etzlera z archivu na takovou tu pidisoutěž jak hádal během asi minuty jména známých osobností . zírala jsem s otevřenou pusou jaký má přehled, fakt jako obdiv! Na druhou stranu jsem si myslela že Prachař je trochu víc inteligentníJak často uklízíte co?
Ahojki, no jsme na to asik podobně..kliky a dveře snad jsem myla jak jsme se nastěhovali..cca rok a půl..(máme jen 3 vnitřní dveře) jinak venkovní myju s oknama (3x za rok). Lustry tak o Vánočním úklidu..podlahy 1x týdně..sedačku přejedu vysavačem taky 1x týdne jak vysávám..skříňky a kuchyň taky tak 1-2x za rok..linku jak je potřeba (jak je zapráskaná třeba od vaření, zavařování a tak)..lednice dle potřeby ( když se něco vylije) nebo když je namražený mražák tak odmrazím a zrovna vše vymyju..auto nemám..to má jen můj a já se mu o to nestarám..pořád mi předhazuje že je jen jeho tak ať si to pulíruje sám..Máme rádi Česko
Nemá.A ani mít nebude, protože stejně hledí na samé chujoviny jako je Ordince, Gympl a podobné výmazy.Na znalosti o ČR máme hru Česko, tam je toho mraky.Máme rádi Česko
Koukám jen v mezičase,kdy je na čt 168h.Je to celkem trapný pořad.Někteří jak jsou sami za sebe,tak jsou dost divní.Máme rádi Česko
No zas tam řeknou správnou odpověd,by se naučila něco o česku.Ona nemá svoji tv?Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
23 %
24 hlasů
2 %
2 hlasy
14 %
14 hlasů
47 %
48 hlasů
15 %
15 hlasů
Celkem hlasovalo 103 unikátních návštěvníků