Dítě - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 266 087 příspěvků
Kojicí polštář- stojí za pořízení?
Měla jsem kojicí polštář Gadeo ve tvaru podkovy a byl to fakt dobrý pomocník. Využila jsem ho už v těhotenství na spaní a pak při kojení skoro denně. Relaxuju na něm dodnes 😁. Takže za mě se určitě vyplatí.Láhev na pití pro školáka
My rádi dávali do sklenky od Kubíka Water. Neteče a člověk i ušetří. Navíc když se ztratí tak to člověka tak nemrzí.Kojicí polštář- stojí za pořízení?
Ahojky,jo stojí určitě za to. Stačí koupit z druhé ruky,třeba na vintendu jich je hodně,hodíš do pračky a vyperes. Já už ho nepoužívám,malá má dva a půl roku ale hlavně ty dva měsíce my byl hodně užitečný. Teď ho starší dcera má jako mazlíčka při spaní večer.Kojicí polštář- stojí za pořízení?
Já jsem ho využívala hodně, hlavně v začátcích kojení. Pomáhal mi líp držet miminko a tolik se nepřetěžovat v zádech. Navíc jsem ho používala i na odpočinek v těhotenství. Za mě se určitě vyplatí, jen je fajn vybrat si takový tvar a výplň, co budou pohodlné i pro tebe 🙂Kojicí polštář- stojí za pořízení?
Ahoj! Já mám takový ten velký do C a hodně ho využívám teď v těhotenství. Omotám ho kolem sebe a skvěle se mi spí. Na kojení jsem ho s první dcerou využívala jen chvíli, pak mě už přišlo nepraktické, jak sem se do něho musela omotávat. Nějaký menší je na kojení myslím lepší :-).Láhev na pití pro školáka
Ahoj Mabal! Máš od B.Boxu i ten svačinový box? Moc se mi líbí a přemýšlím, jestli opravdu stojí za to!Kožní
Omlouvám se sem to nepatří,jen mě mrzí jak se ke mně postavila celá otcova rodina. A nějak jsem to tu viventilovala. Mrzí mě to. Omlouvám seKožní
To věřím,ale bohužel pro mě je to tedy hodně peněz jestli bych měla platit 10000 ročně tak mě to zrujnuje. No škoda že se dají podplatit ti co se starají o dědictví. To bych mohla kazdym rokem,kdyby mě jako malou nezapřeli u táty. A před 9 lety jsem kvůli tomu přišla o něj taky. No jo můj brácha Libor se holt má.Láhev na pití pro školáka
Taky máme b.box, už roky a opravdu neteče :)Hry do auta
U nás je to podobné, jak tady bylo zmíněno. Zpíváme, posloucháme oblíbené písničky, povídáme si o tom, co vidíme, slovní fotbal nebo jiné slovní hry, já například říkám jídla a oni, jestli je to zdravé nebo nezdravé, nebo popisuji situace a kluci říkají, jestli voláme sanitku, hasiče nebo policii :)Hry do auta
Ano, já jsem se podívala, co zahrnuje ta hra u okýnka vytvořila si vlastní verzi :-) Čeká nás za týden 5 hodin v autě, tak jsem zvědavá, jestli zabaví.Kožní
Rozhodně doporučuji minimálně jednou za rok zkontrolovat. Hlavně pokud máte znamének hodně. Já se tohohle docela bojím i u dětí.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků