banner

Dítě - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 266 087 příspěvků

Kojicí polštář- stojí za pořízení?

Měla jsem kojicí polštář Gadeo ve tvaru podkovy a byl to fakt dobrý pomocník. Využila jsem ho už v těhotenství na spaní a pak při kojení skoro denně. Relaxuju na něm dodnes 😁. Takže za mě se určitě vyplatí.

Láhev na pití pro školáka

My rádi dávali do sklenky od Kubíka Water. Neteče a člověk i ušetří. Navíc když se ztratí tak to člověka tak nemrzí.

Kojicí polštář- stojí za pořízení?

Ahojky,jo stojí určitě za to. Stačí koupit z druhé ruky,třeba na vintendu jich je hodně,hodíš do pračky a vyperes. Já už ho nepoužívám,malá má dva a půl roku ale hlavně ty dva měsíce my byl hodně užitečný. Teď ho starší dcera má jako mazlíčka při spaní večer.

Kojicí polštář- stojí za pořízení?

Já jsem ho využívala hodně, hlavně v začátcích kojení. Pomáhal mi líp držet miminko a tolik se nepřetěžovat v zádech. Navíc jsem ho používala i na odpočinek v těhotenství. Za mě se určitě vyplatí, jen je fajn vybrat si takový tvar a výplň, co budou pohodlné i pro tebe 🙂

Kojicí polštář- stojí za pořízení?

Ahoj! Já mám takový ten velký do C a hodně ho využívám teď v těhotenství. Omotám ho kolem sebe a skvěle se mi spí. Na kojení jsem ho s první dcerou využívala jen chvíli, pak mě už přišlo nepraktické, jak sem se do něho musela omotávat. Nějaký menší je na kojení myslím lepší :-).
@MABAL

Láhev na pití pro školáka

Ahoj Mabal! Máš od B.Boxu i ten svačinový box? Moc se mi líbí a přemýšlím, jestli opravdu stojí za to!
@Lenkaadeti

Kožní

Omlouvám se sem to nepatří,jen mě mrzí jak se ke mně postavila celá otcova rodina. A nějak jsem to tu viventilovala. Mrzí mě to. Omlouvám se
@MABAL

Kožní

To věřím,ale bohužel pro mě je to tedy hodně peněz jestli bych měla platit 10000 ročně tak mě to zrujnuje. No škoda že se dají podplatit ti co se starají o dědictví. To bych mohla kazdym rokem,kdyby mě jako malou nezapřeli u táty. A před 9 lety jsem kvůli tomu přišla o něj taky. No jo můj brácha Libor se holt má.

Láhev na pití pro školáka

Taky máme b.box, už roky a opravdu neteče :)

Hry do auta

U nás je to podobné, jak tady bylo zmíněno. Zpíváme, posloucháme oblíbené písničky, povídáme si o tom, co vidíme, slovní fotbal nebo jiné slovní hry, já například říkám jídla a oni, jestli je to zdravé nebo nezdravé, nebo popisuji situace a kluci říkají, jestli voláme sanitku, hasiče nebo policii :)
@Lenuska1234

Hry do auta

Ano, já jsem se podívala, co zahrnuje ta hra u okýnka vytvořila si vlastní verzi :-) Čeká nás za týden 5 hodin v autě, tak jsem zvědavá, jestli zabaví.
@Lenkaadeti

Kožní

Rozhodně doporučuji minimálně jednou za rok zkontrolovat. Hlavně pokud máte znamének hodně. Já se tohohle docela bojím i u dětí.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
32 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
24 hlasů

43 %
67 hlasů

17 %
27 hlasů

Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici