Dítě - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 266 087 příspěvků
Odsávačka mléka
Ahoj. Mám obě varianty a jednoznačně elektrická vede. A pokud chceš odsávat v noci, tak určitě oceníš rychlost a snadnost použití proti ruční. Mám starší NUK, je super - odsávám rovnou do lahvičky a není nutné pak přelívat mléko a mám Philips - handsfree a ta je také bezva, díky handsfree se dá i něco (přes den) behem odsávání udělat, nemusí se držet. Ruční Philips Avent mi vůbec neseděla, ale byl to starý typ, novější už může být něco jiného, ale je to nekomfortní. Za mě se určitě vyplatí investovat do elektrické. Měla by mít nastavení intenzity a rychlosti sání, aby sis mohla zvolit správný stupeň.Jaké vybrat auto s kufrem na kočárek pro dvojčata?
Dobrý den, my máme VW Sharan, který se nám podařilo koupit ve fakt super stavu, a to přímo na pobočce autobazaru AAA auto. Hned jak jsem tma přišla, tak mě auto zaujalo. Je červené, velké a uvnitř prostorné. Mimo dětí se tam vleze opravdu velká hromada věcí. Jsem z auta nadšená, V autobazaru se nám navíc na něj podařilo rovnou vyřídit financování, ale také i pojištění. S autem se tak dalo rovnou odjet.První mazlíček
U nás to s tím čištěním kartáčkem taky nejde a to jsme vážně poctivě od mala čistili, ale ten náš blázen to prostě nevydrží a nemá to žádný smysl :D my teď dáváme od VetriScience tyčku Healthy mouth a to se teda výborně osvědčilo. Perfektně zuby čistí a obsahuje i přírodní látky, které udržují zuby a dásně zdravé a navíc to pesanovi moc chutná a zabaví ho to :)Probiotika pro mimco
Mockrát děkuju 😊 podívám se na ně a distak koupím 😊Probiotika pro mimco
My máme sypké, dáváme do mléka - NatureVia Laktobacílky babyProbiotika pro mimco
A smím se zeptat jaké probiotika používáte vy? :)Odsávačka mléka
Já mám elektrickou odsávačku od Philips Avent a nemůžu si ji vynachválit. Vychytala jsem ji na Feedu zrovna v akci, takže mě vyšla na super cenu. Ta silikonová část je taková jemná a fakt stimuluje, jako by sahalo miminko. A co se mi líbí úplně nejvíc, je, že se dá snadno rozebrat a umýt. Je to fakt chvilková záležitost. Celkově je superLáhev na pití pro školáka
My teď máme z Albertu, princip zamykání stejný jako u Albi lahve, těsnění je super, dobře se myje.Probiotika pro mimco
My probiotika dáváme, tělíčko si musí zvyknout na novou stravu postupně, nejhůř nám teda dělala brokolice, to se kroutil jak paragraf. Jsou na výběr různé typy probiotik - kapičky, prášek na zamíchání do mléka, některé jsou vhodné od narození a jiné třeba od tří měsíců, takže jen zvolit, které budou vyhovovat miminku i mamince. Na prdy jsem hlavně používala Espumisan, nebo jiné kapky se simetikonem. Ty zabíraly suprově a pak starší tělíčko už si s nimi poradí lehčeji.Kojicí polštář- stojí za pořízení?
Ahoj, to je hrozně individuální, u mě třeba neprošel, vůbec jsem si na něj nezvykla, nenašla vhodnou polohu, podpěru nic, ale kamarádka ho používala zase neustále.První mazlíček
Ahoj všem, mohl by mi prosím někdo doporučit něco osvědčeného pro pejska na plak na zubech? Zkoušeli jsme zvykat na čištění zubů, ale je to bez šance 😅Odsávačka mléka
zaměřila bych se na elektrickou, určitě se vyplatí 🙂 hlavně ať má možnost nastavení intenzity sání, ať to není zbytečně nepříjemnéSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků