banner

Aktuálně - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 586 962 příspěvků

@zanlena

Pepa si čte na netu

pískovna je problém, o tom něco vím

Moje tělo taky, ale umlčela jsem ho cukrovím

Pepa si čte na netu

Mám, řekla bych, průměrný zadek. Brala bych trochu větší boky, se mi to líbí. Dle mě to k ženské patří. Pokud by mi to přidalo na kvíkvé, taky by se to hodilo

Pobyt venku 2

S Ondrou v kočárku jsem nachodila kilometry, pak jsem vysedávala na hřišti a nebo jsme opět nachodili dlouhé prochajdy s odrážedlem. Přes týden jsme byli sami tak jsme byli venku ajk se mi chtělo či nechtělo. Víkendy byli hodně o výletech a to se třeba v ZOO a nebo botanické zahradě snadno ztratí 3-4hodinky. Co je Ondra ve školce beru že pobyt venku má hlavně tam. No a s Aničkou to zatím nepřeháním stačí hodinka na procházce zatím
@zajic

Pepa si čte na netu

Vydrzzzzzz...mrknu se...dnes jsem skrz rymu vynechala trenink, to je fakt...nic, covece, musis to jeste vypilovat ...nebooo...ke Gabi na kurzy...ale ta dela jen tu dobrou magii, co ja vim.

tradicni otazka

Mám ale jsou to spíš přání. Loni jsem měla předsevzetí a splnilo se

jsme zpet

Klidný rok i Vám

Pepa si čte na netu

Velký zadek mám, ale někdy o inteligenci pochybuju.
@veverka77

To je dobře
@zajic

Pepa si čte na netu

Nedavno jsem na tohle téma narazila s jedním kolegou. Vypadlo z něj, že raději pořádný ženský než vychrtlý, ale prý nesmí mít prdel zase až moc velkou jako vjezd do pískovny.
@Terča80

Pepa si čte na netu

čáry máry zaječí bobekať má Terča velkej zadek.
@Terča80

Pepa si čte na netu

Tož taky nevím, na mě pískají chlapi jednoznačně na prdel.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
26 hlasů

4 %
6 hlasů

16 %
21 hlasů

45 %
61 hlasů

16 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 135 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici