Aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 585 891 příspěvků
Jsou nějaké normy na pobyt venku?
Na doporučení dlabu tak nějak všeobecně. Dřív jsme chodili ven dvakrát denně, tedˇ je dřina ho dostat ven a pak dřina ho dostat dom, tak chodíme spíš jen odpoledne, dopo totiž vřeští, když se jde dom. Děláme i delší výlety, tak si myslím, ho venčím dost. Taky se kvůli tomu ale nerozkrájím - když není počasí nebo mi není dobře, tak prostě nic. Když jsme byli venku v létě skoro furt, tak pak i sám chtěl být doma, pohrát si s hračkama a mět klid.Jsou nějaké normy na pobyt venku?
Nějak to neřeším. Když jsem byla na mateřské tak jsem se snažila chodit ven každý den i třeba jen na chvilku. Co chodím do práce tak toho času už tolik není a ven tedy chodíme podletoho jak je čas. 5 hodin venku dám tak jednou za týden za pěkného počasí. Kdo by za mě pak uklízel a vyřizoval potřebné věci. Nehledě na to, že jsem z práce kolikrát tak utahaná, že jsem ráda, když si můžu sednout.
prvně s dětmi v kině
odejit se da vzdycky...
prvně s dětmi v kině
my s nim byli zatim jen na pohadce pro skolky a prvnaky (v ramci materskyho centra) a nevydrzel, ale byla to i jejich vina, protoze zacali o 20min pozdeji a jeho nebavilo tam tech 20min naprazdno sedet (byli mu necely 3r)ja snad byla poprve v kine se skolou nekdy na prvnim stupni, myslim, ze to byla nejaka pohadka - bud jasnenka nebo jeste jedna, ktera nevim jak jmenuje. s nasima jsme moc nechodili, az kdyz jsme byli starsi tak obcas do letnakuprvně s dětmi v kině
Spanek by jeste byl ok. Se spis desim revu :-)Jsou nějaké normy na pobyt venku?
Vubec neresim. Chodime jednou denne na tak dlouho, jak nas to bavi. V zime osobne dost trpim, ale dodrzuju to. Kdyz leje nebo jsou nemocny, tak na to kaslu, jinak vzdy. Az budu v praci, budou chodit se skolkou, uz aby to bylo.
Jsou nějaké normy na pobyt venku?
ja znam jen doporuceni od tchyne a to chodit ven 2x denne za kazdeho pocasiovsem moje praxe je jina - jako jo, chodime ven 2x denne - rano od cca 9,15 - 11, odpo az se starsi vyspi od cca 15 - 16 - to ted v zime, v lete jsme byli venku poradkdyz je venku fakt hnusna inverze nebo hodne leje tak me ven nikdo nedostaneuvidim jak se budem vetrat az pujde od ledna starsi do skolky, to bude rano do skolky, nakoupit, utikat domu, uvarit, po O letet do skolky, starsi se doma vyspi a pak asi jeste ven - to je zatim moje predstava, uvidime jaka bude realita, ale sedet doma me moc nebavi
globus
me stacilo jit jen k nam do jednoty a otocila jsem se ve dverich...kamaradka davala na fb fotky jak se lidi mackali 26/12 do nextu kvuli slevam, ani se tam vsichni nevesli a hafo jich bylo jeste venku - jako jeste ze bydlim v malym meste a jsem tohodle usetrena (jinak bych se tam mackala taky )prvně s dětmi v kině
My občas jdeme na takové to pásmo pohádek, tím, že se to střídá, tak to dá i Anička.Já byla sama poprvé asi na Rychlých Šípech, na čem s našima, to netuším.středa nový měsíc
to vis,ze ano..najedes na nejaky rezim a pujde to samo moc ti to preju,abys byla spokojenaSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
19 hlasů
69 %
51 hlasů
5 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků