Žena a vztahy - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 156 621 příspěvků
Cvičení-vážení stravy
Ahoj nevíte kde bych si koupila nějakou dobrou kuchyňskou váhu?Chtěla bych si před cvičením odvažovat stravu.Vím, že k pohybu je důležité také zdravě jíst.klinika na darování vajíček
kde na jižné Moravě je dobrá klinika na darování vajíček a spermií?výživový poradce
Docházím k nim druhý měsíc, mám dole 4 kg. Jsem spokojená, s výživovou poradkyní vše konzultuji a dodržuji hubnoucí plán.Kde uspořádat svatbu?
Ahoj maminky, kamarádka mi doporučila tuto stránku, tak jsem tady :-D nedávno jsem zjistila že se nám s přítelem podařilo zadělat na miminko a pořád nejsme svoji tak bychom do toho rádi praštili. Termín mám v květnu a tak bysme to chtěli třeba příští rok v létě aby už bylo mimčo s námi. Jsme z Orlové tak hledáme něco v Beskydech, nejlépe s obřadem a ubytováním. Napadá vás něco? Předem díky za všechny odpovědi!výživový poradce
A máte už nějaké výsledky? Zhubla jste?přírodní léčivo
Antibiotika jsou na prd,zkusila jsem nahradit přírodní léčbou a jsem za to ráda protože už do sebe nechci cpát tu chemii.V Brně máme super lékarnu, kde prodávají homeopatika a bylinky a vždy se vším pěkně poradí.Vydělávej s Arboletem
Místo prodávání vlastní krve, zkuste unikátní český projekt, který Vás seznámí se světem kryptoměn. Kromě toho, že se něco přiučíte, můžete si přijít i k slušným ziskům. Každopádně jedním kliknutím nic neztratíte https://arbolet.net?ref=83Xt0ymriLEsenciální oleje
Dobrý den, mohli byste mi proadit nějaké esenciální olejíčky? Pořídili jsme si domu difuzér, ale nemáme k němu zatím žádné oleje a proto bych od vás chtěla poradit. Vím, že se dělají klasické ale i nějaké "léčivé".. o to mi ani tak nejde ale pokud s tím máte zkušenost mohli byste mi poradit nějaký který vás třeba uvolní nebo zrelaxuje, Moc děkuju :)Kantare
Nějak to NA mě všechno padá. Nutně bych potřebovala postel, čaj a alespoň 6hodin spánku v jednom kuse. Pořád kojím. Přes den, před jídly, v noci se samozřejmě budí taky. Dokud mi nedojde trpělivost a pak už dostanou nad ránem flašu a vydrží až do rána. Co začala škola, režim se změnil. O prázdninách jsme vstávali až tak kolem 8 někdy i 8:30. Teď musím pomoc vyprovodit starší a to je teda peklo. Nařizovat si budíka (už jsme i zaspali). Ale zpět. Mám hnusný kašel, kterého se nemůžu zbavit. Začalo to krkem, už jsem byla dvakrát u doktora, ale crp v poho, tak.jsme to nechali na hedelixu. Ale už mě to nebaví. Jsem unavená, bolavá. Minulou neděli to poprvé od porodu dostala. Super, tělo si řeklo, seš dost silná.... Klidně zvládneš další no vtip. Krvácela jsem tak že jsem nedělala nic jiného než co hodinu měnila vložku. Druhý den jsem už fakt šla na pohotovost. Tam se mi nějaký mladičky doktor vysmál, prý co bych chtěla. Je to prý normální. No mi to teda nepřišlo. Bylo to šílené Doufám, že se to ustálí.proti plastiky
Jsem rozhodně proti plastice a věřím, že většina problemů se dá vyřešit pomoci správného líčení )) Třeba to že mam problémy s váčky pod očíma sem vyřešila stíny, zkuste se obejít bez plastické chirurgieSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků