banner

Těhotenství: 0. až 16. týden - nové diskuze

První trimestr je pro správný vývoj nenarozeného děťátka klíčový. Co všechno se ve Vás odehrává, co dělat a nedělat? Je tu pro Vás oddíl Těhotenství.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 4 289 příspěvků

termín početí

Ahojky mamulky, mám dotaz. Dle PM 3.10. 2008 mám termín porodu 10. 7. 2009 a dle velkého UTZ (screening ve 13. týdnu) je termín porodu už 9. 7. 2009. Dá se nějak přibližně říct, kdy jsme mimi počali?Děkuji

Ahoj holky, akorát jsme se vrátili z kontroly v 15+2. Vše v pořádku, tlak se mi snížil na 110/70, mimísek spinkal, tak jsme ho nebudili, fotečku jsem hodila do galerie. za 14 dní jdu do laborky na AFP testy, bude to první testování. No a za měsíc kontrola.. to už budu ve 20 tejdnu a něco..tak mi snad čeká rovnou ten velkej utz.. (nic mi k tomu neřekla?) a třeba se už dozvíme co to budeme mít :) Jinak s váhou (musim zaklepat) jsem na tom dobře, zatim každou kontrolu mírně klesam. Tak teď už čekam, že začnu pomalu přibírat :D Držim všem pěstičky a mějte se krááásně vy i miminka

louceni

tak se svama holky loucim patri nejvis uz jsem v 17 tydnu ahoj

Už sem tady

Ahoj holky už sem oficiálne patřím. Sem v sedmom tydnu tehu mám už vystavenou prukazku. Mám rizikové tehotenství mám totiž hematom na děloze takže klidovy režim a léky, žaden sexík nehrozí. Ale určite to za to miminečko stojí.

Ach jo

Ahojky nastavajicï maminy jsem tady nova a jsem rada ze takova stranka existuje.potrebovala bych poradit.cekam sve prvni dite ale jeste chodim do prace delam servirku ale rada bych skoncilaconejdrive ale nevim jak to je po financni strance.bojim se ze to vse neutahnu kdyz skoncim a kdyz budu delat ze ublizim tomu co ve me roste a roste.dekuji za kazdou radu.papa maminky

loučení

Ahoj maminy, tak se s váma loučím. Už mám po revizi, zákrok byl opravdu hodně rychlý a teď už relaxuji doma. Na psychiku je to opravdu zátěž, ale přítel mě hodně podržel, takže se můžu vrhnout na plánování svatby. Mějte se moc a moc krásně, přeji pohodové a hlavně zdravé těhotenství a možná se tady zase někdy ukážu.

Holky co znamená v těhotenský kartě zkratka v sloupku OP NST SF-6 u Verunky jsem to nikdy nevěděla

Těhotenské oblečení

Holky, s manželem jsme se dohodli, že třetí už (zatím)ne. Proto prodávám nějaké těhu oblečení v inzerci, tak když budete mít čas tak jukněte. Přeju krásné těhulkování.

Jedeme dal...

Ahoj Bolky, bylo mi tu s vami krasne, ale cas tlaci a my se s miminkem posouvame o kolonku nize. Tesim se, az vas tam zase uvidim Preji vsem bezproblemove tehulkovani!

loučím se

Ahoj holky, tak se s vámí loučím a jdu o kolonku výše. Přeji vám zdravé a bezproblémové těhotenství.

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na pohotovosti, protože jsem začala krvácet a v pondělí jdu na revizi (výškrab). Sice jdu ještě v pondělí na kontrolní ultrazvuk, ale vypadá to špatně.

triple testy

ahoj holky četla jsem, že tady píšete o triple testu, to jsou testy v tom 16 tt, na to bych měla jít 22.1., za jak dlouho jsou výsledky a to jsou testy z krve? No moc toho nevim a co vlastně odhalí? a pak se dělají ještě nějaké?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici