Potřeby pro dítě, kočárky, oblečení - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 482 příspěvků
Polštář
Tak by mě zajímalo jaký polštář mají vaše děti v posteli. Chtěla bych pořídit už Petříkovi nějaký, ale tady mě nabýdli velikostně 40x40cm a naducaný s obrázky což si myslím, že by mu hlavička sjížděla. Mám spíš představu nějaký plochý a delší, jestli vůbec existuje.
Zvlhčovač vzduchu
Holky nprodáváte některá zvlhčovač vzduchu?????Švagrovka shání a nemůže si dovolit koupit nový.autosedačka z porodnice
Nějak si neumím představit, že povezu úplně malinkaté miminko z porodnice, připadá mi, že je na něj moc velká a hlavně, že v tom děti spíš sedí než leží. Můžete mi to někdo vysvětlit?
přídavná stříška??
nevíte někdo jak vypadá a k čemu slouží přídavná stříška na autosedačku - vajíčko? Máme vybráno, tchánovci ho zaplatí, jen jsem nikde na netu nenašla foto s tou přídavnou stříškou, všude jen klasická shrnovací stříška která je popsána v základním vybavení a k ní má být ještě ta přídavná...
Kočárek tříkolka
Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s tříkolovými kočárky?sporťák
Ahoj maminky, mám dotaz ohledně sporťáku. Je nám 5,5 měsíce a pomalu přecházíme na sporťák, v korbičce je už jako sardinka. Ještě nesedí, tak se chci zeptat, jestli uvazujete prcky za ty kšíry i když tam bude jenom ležet a spinkat. Děkujibavlněné punčocháče
nemáte někdo odkaz na stránky, kde je možné sehnat klasické řádkované stroprocentně bavlněné punčocháče na dvouletého kluka? Honzík začal mít dost velké problémy s exémem, tak musím obměnit šatník... moc díky.
autosedačka 9-36kg nebo 15-36kg??? podruhé
tak už vím,kterou vezmeme,tu druhou 9-25kg jsme kupovali,když bylo malýmu půl roku,pač se nevešel do vajíčka-bylo ouzký,tak se brala Babypoint music sea,jsem s ní spokojená,takže jsem v tom samém obchodě našla Babypoint comet za 1990 a tu vezmeme,je to 9-36kg s tím,že je to takový to křesílko bez podložky pod tím,takže nebudu Lukču bouchat do hlavy při dávání do sedačky jako tedkon v tý starý jak už je velkej a až vyroste z 5bodovýho pásání,tak se upraví opěrka hlavy a dají se klasický pásy a až vyroste i z toho,dá se odmontovat podsedák a tím to hasne,jinou už kupovat nebudem.malej je větší takže takhle to bude lepší a pohodlnější a nebudu mu obouchávat hlavu:-) vlednu pro ní jedeme.levné samolepící dekorace na zeď
Na netu jsem našla krásné velké samolepící dekorace na zeď. Třeba takovéhttp://www.u-ticiny.cz/detail.php?zbozi=1984590Připadají mi dost drahé, nevíte, kde se dají sehnat podobné, ale za rozumnější cenu?
postele
nemate nekdo pro deti tyhle postele??jsou pevne??http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S89829082nam se moc libi a matrace k nim maji dokonce penovopruzinove..
přebalovák
Ahojky, chci se zeptat, zda někdo nemáte typ na sklápěcí přebalovací pult (ne Ikea). Máme malou koupelnu, tak potřebujeme nějaký atypický. DíkySouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
19 hlasů
69 %
51 hlasů
5 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků