banner

Péče o miminko, kojení, výživa, vitaminy pro děti, péče o dítě, péče o zoubky - nové diskuze

Mám miminko! A co teď?? Více najdete v odborné části Péče o dítě.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 7 163 příspěvků

Kdy je možné sedět???

Ahojte maminky, mám asi hloupý dotaz, ale zeptám se. Zajímalo by mě, jak to bylo u Vás. Máme syna 3 měsíce a 2 týdny a už se chce posadit. Nebaví ho ležet, to pro něj už není zajímavé. Poradily by jste mi, od kterého měsíce se vlastně může sedět??? Ať němá zničenou páteř.

Jak přenést mimi

ahoj, máme teď doma týdenní Aničku, a mám problém s s tím ji přenést do postýlky (autosedačky, koše) po kojení, když mi usne. Nejraději má spát v náručí, asi jako všichni. Takže ji nechám v náručí usnout, ale při pokládání do koše už tak uspěšná nejsem. Máte nějaký fígl? Děkuji.

Už sami usínáme

Ahojky, náš brouček má 3 měsíce fuč a taky už nám sám usíná. Dám jej do postýlky, nechám mu jemně zapnutou lampu a on si chvíli hraje s ručičkama a vykládá si a pak sám usne. Takže jsme tomu rádi, že s tím nemáme problém a že se to naučil už v tak brzkém věku.

zacpa u male??

ahoj holky nemam moc mlíka tak jsme zacali moje mliko stridart s nutrilonem aby mela dost jidla a od patku je takova dost protivna a furt breci,brisko ma mekke ,prdiky ji docela odchazi ale v sobotu kadila jen trochu vcera taky ale jen s pomoci jinak ne.Co by jste mi doporucili aby netrpela na zacpu a kakala?dekuji predem za rady cviceni ani lezeni na brisku ji moc nepomaha.

Už sami usínáme

Ahojte maminky,tak už jsme naučily našeho Vojtíška samotnému večernímu usínáníMyslím si , že to brzy pochopil, tak doufám, že mu to dlouho vydrží.

Nočníček

ahoj maminky mam dotaz od kdy davat detatko na nocnik?

Dalšííí

,tak už máme třetí zoubek,ke dvěma zadním se přidal i jeden vepředua obešlo se to bez pláče a mrzutostí

Dotaz pro Leničku :-)

Prosím Tě jaký je ten čajík na to kakání??? Jmenuje se doslova DĚTSKÝ ČAJ S HEŘMÁNKEM..?? Děkuju moc za radu.. Radši se desetkrát polopaticky zeptám, než abych ji dala něco jiného :-) Do toho pak udělám normálně ten Nutrilon, jo?? :-)

Zuby

Tak malýmu rostou zuby.Už 3dny měl občas záchvaty pláče kdy jsem stále přemýšlela co se děje.Ted už to vím.Rostou mu zuby,preventivně hned 2 najednou dole a Jiřík to jako každej chlap správně prožívá.Tak máme docela veselo.

kakání

Ahoj holky tak se chci zeptat maminek co mají skušenosti s umělou výživou. Dáváme nutrilon HA už od čtvrnácti dnů ale k tomu ještě něco malá vysaje ode mne něco málo. Stává se mi že třeba 12 hodin i 24 hodin nekaká někdy brečí někdy ne, dneska například brečí od 14 hodin doteď ale úplné záchvaty spala snad 1 hodinu ale to kouskovaně vyčerpáním, jak jste poznali že nesedělo vašemu prckovi jídlo? neblinká, pije normálně, a toto se nestává pořád ale čas od času to stojí za to a pak toho jsou třeba 3 plýny tak nevím zda je to normální nebo jí ten nutrilon opravdu nesedí. předem díky když koukám na její uplakaný očička tak mi je opravdu líto tak nevím.

Šilhání

Ahojky holky, nemáte někdo zkušenost u dětí se šilháním? Aničce je 4.5 měsíce za poslední měsíc se to hodně zhoršilo, začíná to občas i u druhého očíčka. Její táta to měl taky a bojím se těch operací, představa, že jdu s mimi na nějakou operaci,je strašná, v noci kvůli tomu mám hrozné sny, nejen kvůli tomu ale je to na dlouhé povídání. Jdeme teď v říjnu k dětské oční lékařce, tak uvidíme. Ještě taky, jak Vám u dětí zjišťovali ty alergie?? na různé potraviny a druhy mlíček, jak tu píšete. A ješte jednu otázku, nemá tu někdo miminko s astmatem? Aničky táta měl problémy s dušností už ve 3 měsících, všichni mě uklidňují, že už bychom to poznali a doktorka taky, ale moc doktorům nevěřím a nikdo jinej, než ta jedna doktorka ji neposlouchal.děkuji předem, jsem asi strašně ustrašená matka, je to moje první dítě, stydím se, že neumím být tak nad věcí jako vy, ale bez partnera to jde hůř.

Tak dnes byla i úděsná noc. Vojtík se docela často budil, plakal, propínal se do luku. Vždycky jsme ho s manželem udolali a za chvíli nanovo. Nakonec jsem mu pomohla ráno se vykakat teploměrem. Ale to nevidím jako řešení. Pokusíme se to řešit zvýšením tekutin, ale jak je do něj dostat??? Když oni ty hrníčky jsou na něj ještě těžký, na lahvičku se nenasaje a lžička nebo stříkačka je fuška s nic moc efektem. Ach jo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
13 hlasů

47 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 101 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici