banner

Nákupy - nové diskuze

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 4 823 příspěvků

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon/?src=1&urn=000000000Snad konečně funkční....

Ten link níže mi nejde vložit celý tak zkuste vypsat do vyhledávače sami, jsou tam tři druhy slev na pleny pampers platné do konce roku.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon/?src=3&urn=3737509

Rossman-příkrmy

Od pondělka 13.12 mají hami příkrmy ty velké 250g za 29.90 z pc 39.90.

našla jsem pěkný levný internetový obchod http://www.detsky-obleceni.cz/katalog.php

zase ty plínky

Tak jsem se rozhodla, že než se mimi narodí nakoupím Pampersky a Huggies, jen nevím, jestli se mám dívat u Huggies na plenkové kalhotky nebo na plínky?

Globus mimiklub

Mají v akci Sunar - 183 korun.

prosím o hlasy foto č. 20...díky

díky moc

DMko

Když si do 28/12 vytisknete za 50 bodů slevovou knížku, dostanete další kuponek na 25% slevu na jakýkoli výrobek.Takže máte jeden navíc

Fajn slevy !!!

Výborný tip na nákup vánočních dárků se super slevou: www.fajnslevy.cz

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
28 hlasů

69 %
75 hlasů

6 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 109 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici