banner

Čím žijí ženy: kosmetika, oblečení, auta, móda, vzdělání? Máte již zkušenosti s plastickou chirurgií? - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 1 811 příspěvků

těhotenské oblečení v Ostravě - pomoc!

Mám docela depku z oblečení. Prošla jsem v Ostravě celé Futurum, Shopping a ještě pár obchodů. Nikde na mě nic není. Před porodem jsem nosila velikost M - L. Teď, když jsem v 5.tt, tak na sebe nic nedostanu. Spoléhala jsem na dlouhé svetry, jenže jsem na sebe dostala jen jeden, takže v něm asi budu chodit celou zimu do práce. Nic na sebe nedostanu přes bříško a věci, které jsou uplé se mi nelíbí. Nevíte, kde bych sehnala oblečení pro těhotné? Nemám ani žádné rifle, prostě jen ten svetr. Když jsem zkoušela XXL, tak mi to padalo nahoře. Z internetu nechci objednávat, chci si to předtím vyzkouše. Prosím pěkně, smutně koukám, kde něco seženu?

plesy

tak pomalu začíná plesová sezóna chystáte se? my letos snad jo, loni jsem to s bříškem nezvládla, poněvadž jsem se nevlezla do šatů!

jak jste na tom se značkami?

Byli jsme ještě včera večer koupit Tomovi kalhoty a když jsme se vrátili domů, ptala se mamka co jsme koupili za značku. Dost mě to překvapilo..já jsem takovej antiznačkovej typ. Tím, jak musím chodit do práce v předepsaném oblečení, mám plnou skříň halenek, sukní, kalhot a podobně. Ale že by to bylo všechno značkové tak to ani zdaleka. Teď jak jsem doma s malou, visí to ve skříni. Když jsme šli s Tomem na výroční večeři, hezky jsem se oblékla, namalovala a připravila. Ale ven s kočárkem prostě popadnu rifle, obyč tričko a bundu. Fakt to neřeším co mám na sobě, jestli ladí kabelka s botama, jestli jsem se neměla ještě učesat (pod čepici) nebo namalovat linky pod oči. Pravým opakem je moje sestra. Zbožňuje už od malička všechno značkové, není jí líto vyhodit 2 a půl tisíce za mikinu. Protože má na visačce značku? Jasně, taky mám pár značkových věcí, hodně oblíbených (které po porodu stejně nenarvu:D) ale nevyhledávám to. Jedinou výjimkou jsou boty. Když jsem ještě chodila hrát volejbal a skákat trampolíny, jedině ve značkové kvalitní obuvi. Jak jste na tom vy? Módíte se? Nakupujete jen značkové?

Proč se ptám

Musím vám vysvětlit proč se ptám na tu bundu.Koupila jsem si totiž boty.A oni to jsou boty na halový běh.A protože stáli přes dva tisíce a já halově neběhám nosím je normálně.A vždy mě nějaká dobrá duše nezapomene upozornit,jestli vím,že to jsou boty na halový běh.

Zimní bunda

koukám,že ta zima letos bude ještě dlouhá ,proto uvažuji,že si koupím sportovní zimní bundu.Abych mohla chodit s tím mým batohem na zádech.Ke kabátku se batoh moc nehodí.A ted mám dotaz.Mužu i v bundě co je na běžky chodit i ve městě?a jak v obchodě poznám na co která bunda je?At si třeba nekoupím nějakou na rychlobruslení at pak nejsem za blbce.

Pribirani v tehotenstvi

Ja na vaze nadsene: Jeee, uz mam prvni kilo nahore.Pepa na vaze nenadsene: Hmmmm, ja uz mam nahore prvnich 5 kilo.

Takže od února začínám hodit na Zumbu jednou týdně a do posilovny jednou týdně. Budu si hodně hlídat co jím. Nejím nic špatného. Ale spíš celý den hladovým a pak se jednorázově šíleně nažeru...Takže chci jíst klidně to co ted, ale po malých dávkách a často. Mím cílem je do roka zhubnout 20kg Tak držte palce. Protože toto prostě nejde. Už jsem si i určila trasu na kočárkování co má 3,5km...mám tendenci někam vyjet a tam si sednout na lavičku a sedět, nebo tondu vystrčit na zahradu takže tohle taky né. Budu se prostě hýbat. Mě už dělá problém doběhnout i autobus. A až zhubnu tak že s enebudu stydět do plavek začnu i plavat, dřív jsem plavala hodně. Jsem na sebe zvědavá Příjdu si tak hnusná že už to snad ani víc nejde. Už mám 102 kg (zvracící smajlík)

Bezbolestnou liposukci

nabízí u nás jedno fit centrum, ale nevím co si pod tím mám představit. Nevíte některá o co s jedná.

Děkuji Ježíšku:-)

Dostala jsem od Ježíška poukaz na ultrazvukovou liposukci, tak jsem na to zvědavá. V těhu proběhla docela slušná devastace těla a ještě 9 kg mám nahoře Přibrala jsem 25 Máte s tím někdo zkušenost?

Holky dostala jsem pod stromek i něco od Avonu a to datum co je tam vyryté to je datum výroby a na etiketě ,ten kelímek co je v něm napsáno 12M. to jako že mám výrobek do roka spotřebovat??Děkuju, zní to blbě,ale nerada bych si na sebe dala něco prošlého.

Pod stromek jsem dostala reůaxační masážní balíček a masáž chodidel,doufám,že to bude užívárna :-)

a já si půjdu hezky odpočinout ke kosmetičce.Dostanu od tchánovců poukázku do kosmetiky,oni se vždy radši zeptají co mi koupit na narozeniny.Ale na poukázku si musím počkat až do 9.1.to s nimi oslavíme moje narozeniny.Taťka zřejmě odletí až 13.1.což je taky fajn.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
28 hlasů

68 %
73 hlasů

6 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 107 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici