Dítě - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 266 087 příspěvků
Plenky Dr Max BEBELO
Milé maminky, zkoušela jste některá plenky z lékárny Dr. Max? Značka BEBELO?Školka, škola - těší se děti? :)
Ahoj holky, jak se Vaše děti těší na první den do školky/školy? Dcerka půjde ve čtvrtek a už se těší :)Čištění panenek
Ahoj holky,poradíte mi prosím jak čistíte panenky s hadrovými tělíčky a plastovou hlavičkou (viz foto). Dneska s námi byla panenka na hřišti a protože jí podle dcery bylo vedro, dost se zašpinila. Trochu se bojím, že se v pračce rozpadne.
Děkuji za rady ;-)😉
Boty na cvičení
Ahoj,od září bude dcera (21 měsíců) chodit do Sokola. Přemýšlím jaké jí pořídit boty. Bude to hodina týdně, tak se mi nechce do toho moc investovat. Napadli mě klasické cvičky. Jaké botky jste pořizovali na podobné kroužky vy?Plenky Bella Happy
Zdravím, kupujete někdo plenky Bella Happy ? Dívala jsem se, že je mají u nás v akci.Příprava na sourozence
Ahoj holky, jak jste připravovaly děti na příchod sourozence? Četly jste nějaké knížky, články nebo tak něco? A pořizovaly jste např. knížky o příchodu miminka (koukala jsem na publikaci Maminka má miminko od Svojtky)?Postýlka pro dvouleťáka
Ahoj holky, kdy jste pořizovaly větší postel pro děti a jaký typ jste vybraly? Dceři je teď 20 měsíců a víc než v postýlce spí u nás v posteli. Ráda bych brzy pořídila větší postel, ale ještě nevím jakou. Díky za rady ;-)Štítky na oblečení
Ahoj holky, kupujete štítky se jmény na oblečení do školky? A jaké kupujete nažehlovací nebo samolepící, s jakými jste spokojeny? Nebo jen podepisujete fixou? děkuji :)Oblíbené dětské knížky
Ahoj holky,jaké knížky teď u vás doma bodují?U nás (dceři je 20M) už hodně dlouho vedou Péťa se učí mluvit, Péťa říká první slova a Abécédé městečko.Aktivity s dětmi 12 let
Ahoj, zítra nám dorazí synovec z Austrálie, v lednu mu bude 13 let. Rádi bychom mu vymysleli co nejzábavnější program, ale moc netuším, co děti v tomhle věku baví (kromě her na PC a TikToku :-D). Já sama mám dceru 20 M, tak ideálně ještě kdyby to šlo sladit i s něčím co by bavilo jí, ale je mi jasné, že to asi bude oříšek :-) Nemáte nějaký tip na to, co navštívit? Ve fajn dojezdové vzdálenosti máme z větších měst Prahu, Plzeň a České Budějovice. Morava už je pro nás docela z ruky.S dětmi do kina
Holky, kdy jste byly poprvé s dětmi v kině? Já dnes vzala poprvé dcerku (4roky), líbilo se jí to, trosku tam povidala nahlas, ze jsem ji musela tisit a ze ma hlad , ale vydrzela nakonecSpaní pod peřinkou
Ahoj holky, kdy jste dávaly dětem peřinku na spaní? Já mám ještě spací pytelSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků