Dítě - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 266 085 příspěvků
Nechuť k jídlu
Ahojte holky, mám takový problém se synem. 15.9. mu budou 3 měsíce. Kojila jsem jen 3 týdny, pak jsme byli na Nutrilonu a teď jsme přešli na Hami. Už ho dávám asi 4 týdny a teď v posledním týdnu se stalo, že malý nechce moc jíst. Třeba přes den jí jen 3x po 150 ml. Doktorce jsem volala, jelikož mě to vylekalo a taky mi řekla, že je to málo. Jenže, když ho nutím, tak strašně pláče a stejně to nesní. Jenže v noci má pak hlad a normálně všechno bez problému spapá. Takže nechápu, čím to může být. Jinak je v klidu a pěkně kaká jednou i dva krát denně. Myslíte, že třeba mu to přes ten den 3x denně stačí? Že vážně nemá potřebu jíst více??? Na poslední prohlídce vážil 6660g a měří 63 cm.zase ta rýma
tak týden ve školce a už máme rýmu. Filip měl od pátku trochu rýmu, tak jsem nasadila ACC 100. Docela mu to pomohlo. Děsně se toho děsím, zase budeme všichni nemocní.ahoj holky mam jeden problem,mala ode me vubec nechela papat proto mela v porodnici i dost vahovy ubytek,ted jsme doma a taky nechce papat ode me tak jsem vzdy odstrikavala a davala ji to lahvi,mala nabira hezky.myslite ze delam chybu tim ze ji krmim takhle?nevim co mam delat moje mama at kojim,ale ja jsem z toho psychicky na dne kdyz nechce jist,silene se u toho vzteka lahev je rychlejsi,poradte mi.
co do kocarku v zime
Kdyz ted se divam po vybave, tak me napada cim dal vice otazek. Co je idealni do kocarku v zime? Mam takove dva tenci fusaky a deku. Staci to? Nebo si mam koupit primo zimni fusak nebo nejaky specialni set? Miminko se ma narodit kolem 5.12. a nevim, co je idealni do hluboke vany kocarku.Atˇžijou Always
Včera jsme pořádali větší nákup a jak tak princezna poletovala v Tescu mezi regály,najednou se ozval DOSTI HLASITÝ JÁSOT:"Maminko,matičko moje,tady mají ty plínky co si kupuješ a dneska sis je brala".............(já jsem si v ten moment hrála na krtka úderníka-vůbec nevím,proč se ty lidi okolo tak rozhlížely....)Jeste plenky
Holky a jake jste kupovaly plenecky? Napadlo me, ze si koupim i par tech bavlnenych a budu je kombinovat na zacatku s tema na jedno pouziti. Jak jste si poradily vy? Videla jsem ze pro novorozene jsou plenecky Pampers newborn a pak se mi zde ze Huggies (jestli jsem to dobre vyspelovala).Plivací sliny
K večeru si syn vyrobil z trychtýře a slámek tzv. "houkač", jak říkal, protože do něj houkal. Pro mě taky vyrobil, když mi ho vnucoval, všimla jsem si, že je celý oslintaný a odmítla jej se slovy: "Děkuji, takový oslintaný nechci." Syn se samozřejmě s mou odpovědí nespokojil a musel mít poslední slovo: "Vždyť ty máš taky v puse sliny plivací."Ahoj maminky, vím, že spaní dětí se tady probírá stále, ale dejte něakou radu. Mám 3m.chlapečka, a večerní usínání u nás probíhá na rukou a ještě v peřince! Snažím se ho učit na kolotoč, chvílí to vydrží, a pak začne řvát,a skončí u mě v náručí. Myslíte, že se to časem změní, až bude větší??Ale v noci pak spinká hezky.Máte některá stím skušenosti??Je pravda, že i takto malé děti mají rozumu až až. Děkuji Zuzka
Kdy začít nakupovat?
Ahojky. Mam dotaz ohledne potreb pro miminka, kdy zacit s nakupovanim? Aby nebylo prilis pozde. Dekuju a preju krasny den.Létající koberec
Včera jsme kupovali dva koberce a syn se ptá prodavače a je to ten létající koberec? Prodavač se musel hrozně smát a my taky.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků