Ach, Ti chlapi - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 588 příspěvků
To je pořád. Vezmi si na ten chleba talíř, od čeho asi jsou, ten kmín je pak na lince, na zemi a ty to roztaháš všude po bytě. Nedělej s malym blbosti teďka jedl. Na záchodě je od něj na zemi tabák, v koupelně je sprcháč zalitej vlasama z dredů umyvadlo je sem tam od něj špinavý od čehosi. Když už mam opravdu nerv tak malýmu říkám ať mě ne*ere,podotýkám doma a on tuhle na něj ty cipe a jestli na něj ukázal ukazováček či jen \"paroháče\" metal.Musela jsem mu říct,že se chová jak zevlák a že s ním stydím chodit ven.A to je vyhulená palice straší o deset let.Už mě samé to přijde všechno jako pruda.Že já ho nevzala steelama
Je to ignorant
Já: \"Dneska je výročí\".Pepa (panika): \"Jaké výročí? Co? Dneska?\"Já: \"Sametová revoluce, vole\"Pepa: \"Uf, já se lekl, že máme něco spolu a já se na to zas vys.al\"
Dnes jdu chválit :-)
Odpoledne jsem šla na chvilku do města a jelikož má zítra ráno přijít na chvilku kamarádka, tak říkám z legrace Lojzovi, ať něco upeče, že zítra čekám návštěvu. Po hodince příjdu a doma to voní, Lojza fakt sám vyrobil buchtu-perník. Krásně to vonělo. A před chvílí jsem zjistila, že je i jedlý a fakt už se do ničeho nemusím pouštět.
Normálně se mnou flirtuje
Protože má taťka stále problémy s nohou, tak jsme minulou sobotu zabíjeli prase u bratránka. Mají se ženou 2 děti, holku 26 let a kluka 18 let. A právě Pavel se mnou na zabíjačce celý den naprosto okatě flirtoval. Pořád se kolem mě točil, ptal se, jestli něco nepotřebuju. Večer jsem našla na FB žádost o přátelství. A teď mi každý večer píše, jak se mám, jaký jsem měla den. Jednou stranou je to milé a zvedne to sebevědomí, ale na druhou stranu můžu být jeho matkou. Takže budu jen doufat, že to zůstane na nějaké rozumné úrovni. A pokud ne, musela bych mu to asi vysvětlit, že tudy cesta nevede.to tak miluju
kdyz dojde nasr. z prace. ani nic nerekne, a zaleze si do dilny:-! grrr- a ja mu este necham burcak..priste mu to vypiju.Manžel hlídal obě děti
asi od 8:30 do 17:30. Když pominu, že zapomněl k obědu podávat předem uvařenou polívku a že na přebalovacím stole si jen tak v tichosti leželo hovínko, tak to zvládl
Rozčílil mě, šla jsem s kamarádkou na vínko a říkám mu, suší se povlečení tak až se dosuší tak ho zase povlíknu a nebudu vytahovat nové. Tak až to vypne tak to prosím vyndej. Druhý den ráno mi nasraně řekl, že byl hodně překvapenej když šel v 10 spát a nebylo povlečeno a musel to udělat. No když jsem asi nebyla doma..... To je děsný, to jsem jeho služka nebo co ?
Napiš mi to...
Manžel vždycky říká, že když něco chci aby udělal tak ať mu to napíšu na ledničku, když nejsem doma. No a včera jsem byla hotová, tak jsem šla spát a nechala neuklizenou kuchyň. Ráno vstanu, a samo že tak jak to leželo od večera, tak to tam i zůstalo. Tak jsem mu na ledničku napsala vzkaz - objednat se k očnímu... Samo že mu dlouhou chvíli trvalo než mu to došlo
Ani Lojza nezklamal..
Včera odpoledne jsem ho poslala na velký nákup, dnes přijedou jeho rodiče, tak mě čeká velké vyvařování. 3x podtržené měl kuřecí řízky, chtěla jsem je večer naložit a udělat dnes rodičům na véču, přeci jen, ve vlaku oběd nemají. Samozřejmě se vrátil bez nich, prý neměli. To, že měl cestou dva další obchody, ho nějak nenapadlo.. No nic, rychle jsem mu řekla, že teda vytáhnu z mrazáku špenát a maso a udělám jim na oběd výpečky se špenátem, že řízky odložíme na čtvrtek. Chystala jsem se na angličtinu a Lojza vzal ven ještě psa. Vylezu z koupelny a sleduju, jak Lojza vytahuje z tašek nákup a vidím i ty řízky. Tak mu říkám, co to má znamenat a on, že jak šel se psem, tak se stavil do Tesca. No nic, já už měla vytáhnuté maso i špenát, tak jsem mu řekla, ať je dá do lednice, že je naložím až zítra a budou na čtvrtek. Jdu na angličtinu, vrátím se a Lojza klepe řízky.. Jsem si včera připadala jak v ústavu pro choromyslné.nezklamal..
15.11 si vem dovolenou,jedem na hody, a i v pondeli si vem dovolenou,at se v nedeli muze dopijet...Jo porad, furt me to nemusus pripominat..fajn..Dneska se ho ptam,kdy dojedou delat ty krb.kamna? no 15.11..koukam? ty nevis ze jedem pryc?Ajo, tak proc si me to nerekla... no nic nevadi, pockame az to udelaji a ten bordel tu par dni nechame:D:DSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
21 %
4 hlasy
79 %
15 hlasů
0 %
0 hlasů
Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků