Ach, Ti chlapi - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 593 příspěvků
začít opačně?
holky, co by jste řekli kdyby se začlo opačně.Něco málo na obzoru je a je mi dobře. Je to vše hrozná náhoda,možná osud.Touha po mimi je obrovská a z druhé strany by problém nebyl.....Je to šílené že???Jenže nějak zjišťuju, že je uplně jedno jak dlouho s tím daným jste,hlavně aby to fungovalo a bylo to z lásky,jak jsem se přesvědčila nikoho nepoznáte uplně ani po 3 ani po 5 letech apod. Na jednu stranu jsem bláznivě šťastná a myslím, že by to mohlo dopadnout,ale bude to moc složité!! Samozřejmě nejde to ze dne na den.....Ale chci zkusit jiný směr trochu podle sebe.......
ahoj holky, dnes jsem na tomto tématu poprvé a teda pardon, ČUMIM. Začetla jsem se tak napul hodky a musím uznat je tu hodně bolesti, strachu a beznaděje. Je těžké někomu radit, (Smolino)ale přece tento stav není normální...je třeba si uvědomit co chci a co od dalšího života očekávám...do budoucna tě teda nic pěkného nečeká, teda jestli se to mezi vámi nesrovná. Já bych z toho měla strach.Přeji ti hodně síly...smolinoPsychika hraje roli
Ahoj Smoli,nechci,aby to vypadalo,nějak špatně, ale úpřímně- myslíš si,že otěhotníš,když budeš mít v psychice zakódované,že tvůj manžel tě uhodil?? Mám strach,aby si tvé tělo neudělalo blok...Můj přítel má kolikrát také nervy na pochodu,je žárlivý,ale zatím se nikdy nic takového nestalo a musím ti říct,že ho chci ještě pořádně poznat,protože až se člověk vezme je jak ve zlaté kleci a tady ti násílníci na to jen hreší...Bylo to po svatbě? ta facka? jestli ne tak tě nechápu proč sis ho brala, promiň za tu úpřímnost,ale po svatbě se vše jenom zhorší........Fakt mě to mrzí a okamžitě být Tebou bych to s ním ukončilaPochvala cizímu chlapovi
Jsme navyklí, že přítel vždy, když dorazí do práce (jezdí autem) mě prozvoní, že v pořádku dojel. Děláme to z toho důvodu, že jezdí přes ošklivou křižovatkou a jednou ho tam naboural sterej dědek, kterej jel po noční a usnul za volantem. No, to je ale jiný příběh. - Takže včera mě neprozvonil. A tak jsem koukla na hodinky a říkám si, sakryš, už je půl osmý, (dělá od sedmi), a furt nic... Tak mu volám, jestli je v pořádku. Zvedl to nějaký rusák a kdo jako jsem. To jsem se zděsila a hlavou mi proběhla myšlenka svázaného mučeného přítele... asi nesmím tolik koukat na televizi No, on, že ten telefon našel (v té firmě) a neví, komu patří. Tak jsem mu řekla jméno a oddělení a on že ho vrátí. Tak jsem mu poděkovala. Za pár minut mi volá přítel, že ho volali z recepce, aby si přišel pro telefon. Moc mě to potěšilo. Sice ten telefon je starší, ale i tak jsem myslela, že v dnešní době se nalezené telefony nevracíteplice
tak manža zítra odjíždí s neteří a rodičí do neděle za rodinou do Teplic.Já nechtěla,nedala bych to tu dálku je to odnás 6hodin autem...stačí mi když jedem za babi na valachy jen hodku a málem se pozvracímRáda bych je viděla..ale ted to nejde..tak budem válčit s Patričkem doma sami.Ve čt.už jsem domluvená z kámoškou courat po Shopingu,pak do Ikey na obídek..no prostě si to užijem..pokud už bude Pata samozdžejmě uplně v poho.Stoptusin kapky zabraly,jen ta rýma nám nedá pokoj..a kerysy den začnu pomalu dělat ty zhonové vánoční uklidyTak jak uz jsem psala zacali jsme pokukovat po novym aute.Tak uz je to tady a zitra si jedeme pro novy auticko tak snad uz bude manzel spokojenej ze mame dostatecne rodinny auto.Jinak jsme zustali u stary dobry SKODOVKY.Tak snad co nejdriv vyrazime na nejakej ten vylet.Jeste Radulkovy novou autosedacku a bude to uplne super a uz snad zase na dlouho posledni takle velka investice.Tak az budeme mit fotecky tak urcite dodame zatim se mejte pa Janina a Radulka
Hrozna spust
dneska rano jsem prisla do kuchyne a prvni jsem slapla do velke louze NECEHO.Myslela jsem ze je rozlita miska s vodou pro psa. Tahle louze ale desne lepila, utrela jsem to hadrem a oprela se o lednicku a opet jsem se prilepila. Porad jsem byla klidna do okamziku, kdy jsem se podivala na protejsi stenu kuchyne, ta je nahozena touto hmotou az do stropu a vlastne i kus na strope, linka, vsechno co bylo na ni.Chutovou zkouskou jsem prisla na to, ze je to ma domaci bezinkova stava, kterou jsem mela celou dobu v lednicce. Mela ale jen do doby nez muj drahy, jak jsem ho tu chvalila jak se snazil varit...no jo jenze uz jsem nenapsala, ze po jednom vareni se mi snazil preorganizovat kuchyn,napr mi nadal proc davam cesnek do lednice ze ho nemuze najit a pak tam "uklidil" bagetu:)) no ale pri reorganizaci mi vyndal tuhle stavu a polozil ji na lednicku asi 2 metry vysokou a ona v teple zakvasila, vyrazila spunt a vylozene bouchla, takze vam garantuju, ze tu lepkavou, jinak tam vybornou hmotu mame fakt vsude.Hrozne se tesim az dneska pridju z prace, myslim, ze mam o zabavu postarano!No jestli me to za to stalo poustet si ho do kuchyne!!!!pochvala pro mého muže
včera jsem šla cvičit a když jsem se vrátila domů. Tak nová TV byla naladěna, syn byl v posteli a usínal. Jsem moc ráda že mám taky na sebe chvilku čas.spolužák
na základce jsem dva roky milovala spolužáka ( no na konci toho druhého roku se to dozvěděl asi jsem byla moc okatá ) no a ted jsme měli sraz po deseti letech a děcvčata ve mě se to všechno zase tak nějak probudilo ( ale nic vážného jen že se mi pořád líbí a je to fakt parádní - svobodnej- chlap ) a dokonce z něj vylezlo že jsem se mu taky lídikla a že kdyby se nestyděl tak by to tenkrát vyšlo no já byla na vrcholu blaha ted na něj pořád myslím jak se má a tak ( ale jsem štastně vdaná a navíc - naštěstí- bydlíme dost daleko od sebe) no do dalšího srazu ě to snad pustíNa ty chlapy opravdu není spolehnutí vůbec v ničem. V pátek vždy odjíždím do práce brzy ráno /jediný den v týdnu/ a tatínek se musí vypravit s dětmi sám - tedy má úpně všechno nachystané - snídani, oblečení .... a co myslíte, že vyvedl tento pátek? Zapomněl Martínkovi do školky obléknout svetr - měl jen tričko a bundičku a zrovna byla taková zima a studený vítr. Do školky jedou sice autem, ale pak šli se školkou na procházku - samozřejmě že mu byla zima. Když jsem odpoledne pro něj přišla do školky, svetr nikde. Takže má Martínek rýmu a trochu kašle, naštěstí zatím bez teploty. Zahájila jsem intenzívní léčbu, tak to snad přes víkend zvládnem. Ale vztek mám pořádný, nachystám mu tam vše až pod nos a on mu to ani neoblékne.
Překvapil
Zatím co si ten muj užívá v daleké cizině tak já tady sedím pořád doma s dětma.Ted jsem se dozvěděla,že bude třídní sraz po 20letech ze zakládky.Ani jsem mu o tom nechtěla říkat.Chtěla jsem jít a říct mu,že jdu ke kámošce.Pak jsem si,ale řekla,že nedělám nic zakázaného,tak proč to skrývat.Tak jsem mu na skype řekla,že to bude a že se těším a že určitě pujdu.Musela už jsem se rozhodnout,protože se tam musí zaplatit do 19.10 400kč.Martin mě milé překvapil.Neměl blbé řeči,podporoval mě at určitě jdu a ještě to za mě zaplatil.To jsem ráda ted mám uplně čisté svědomí a užiju si to tam.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků