Ach, Ti chlapi - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 593 příspěvků
naprostá samozřejmost....
velký václav si mne a vašíčka přivezl z porodnice a začal normálně fungovat jako dobře proškolená zdravotní sestra. malého svlékal, oblékal, balil, koupal, dokrmoval (z lahve)... a vůbec dělal všechno,co bylo potřeba.při první procházce mne de facto nepustil ke kočáru:-) a hlídá mi i intervaly mezi krmením:-)mám skvělého chlapa:-)))))Když chlap vaří
Proč jsem si na to vzpoměla právě teď?Protože manžel zrovna krájí v kuchyni kořenovou zeleninu a chystá se uvařit hovězí polívku.Nic proti,jsem docela ráda a on vaří i peče rád-pokud má náladu-ale ty následky v kuchyni musím likvidovat já.Fakt je,že pokud se rozhodne něco vyrobit je to vždy moc dobré,ale dokáže zapatlat veškeré nádobí.A i na takové obyčejné jídlo jako je hovězí polévka je třeba kuchařského umění jak mě vysvětlil.On tam přeci nehodí mraženou zeleninu nebo masox,ale zakoupí morkovou kost a zeleninu čerstvou a pak krájí a krájí a zadělává nádobí....Jo,jo,když se tím někdo baví max.2krát do měsíce,to se mu to kecá.Proč ví všechno nejlíp...
Syn ráno zpravidla vstává se suchou plínou. Včera dokonce zvládl i dvou a půl hodinovou procházku venku bez plínky. Večer jsem ho chválila, a on se rozhodl, že na noc plínku nee. Tak jsem mu ji nedala. Bohužel jsem si neuvědomila, že večer vypil skoro půl litru \"džusíku\", takže v noci byla nehoda. Ráno jdu do koupelny, že zapnu pračku, a manža na mě hned, co to tady je? Já si to myslel, že je to blbost, když jsi chytrá, apod... Nekomentovala jsem to... Jednou si to přece zkusit musel...rozvod kvůli tchyni?
nedávno jsme tu psala o svých obavách o naše manželství,zda to vše manžel ustojí co se stalo s tchyní. nevěřila jsme tomu, ale stala se věc,že paní tchyně napsala mojí mámě, sehnala si na ni meila a napsala mj. že děkuje,že vychovala také monštrum a bezcharakterního člověka (mě). s manželem jsme to řešila a začali jsme s ehádat a on se opět ve všem zastal matky. řekl mi,že nemám vůbec zájem to řešit,že je to vše kvůli mě.... přitom já byla ta co se omlouvala,on ty meily má,četl to. a tchyně mě poslala do háje. ale pro něj je to furt málo.podfle něj ona na to vše co udělala a řekla měla právo a já se dost nesnažím kvůli němu to zachránit. mylsím,že i když se pokusíme znova to překonat,že při každé další příležitosti mi to vmete a bude vždy stát při ní. docela uvažuju,že to ukončím. vše skvěle klapalo,když mi řekl,že stojí při mě... ale dnes opět projevil to,že prostě maminka je pro něj ta nej ač se zachovala tak jak zachovala. holky je mi z toho všeho hrozně. mylslea jsme bláhově,že my dva jsme prostě osudová láska,že to tak má být a budem spolu navždy.... život s emi hroutí jak domeček z karetManžel překvapil......
Řekl mi,že kdyby jsme měli hodně peněz,chtěl by klidně i 4 děti. Já teda koukala. Myslela jsem ,když jsem ho umlouvala i na první i na druhé...že má těch našich ukňafaných zlatíček dost,a ono je to kvůli financím. No já mám teda jen kapacitu na dvě(ale potěšilo mě to) :-)Tak i já musím manžela pochválit, včera jsem jela do města nakoupit, taky jsem jemu a neteři sháněla dárek k narozeninám a on hlídal děti. Než jsem přijela, tak udělal k večeři vaječnou pomazánku (výbornou) a vydrhnul vevnitř celou troubu (na to jsem se dlouho chystala, ale pořád se mi nějak nechtělo), takže mi udělal velkou radost.
Musím pochválit
Nedá mi to a musím toho mého chlapa pochválit. Dneska přijel hodně brzy z práce a přivezl mi čokolády z Orion retro edice s panenkami. Holky, já byla úplně hotová. Hrozně jsem je chtěla, ale tady v tom našem zapadákově je neměly. A navíc si vzpomněl a koupil mi i šňůrku na mobil na krk,kterou už tak dlouho potřebuju. Je to miláček.Vymalováno
Loni v lednu jsem naplánovala Honzovi že vymaluje chodbu a aby měl opravdu dlouhou dobu na splnění úkolu tak jsem mu dala termín do 25.4.2009.A Honza proč tak dlouhou dobuAtak pro to vymaloval dneska takže rok spožděnimanžel a tchýně
I když nám ti chlapi dokážou někdy pořádně ubližovat, vzpomněla jsem si na jednu docela zábavnou a dojemnou příhodu. Mnoho z nás asi zná ty matky a sestry, které se na svých mužských příbuzných pořád něčeho dožadují - spravit lustr, dojet pro něco, udělat něco HNED atd. U nás jsou tyhle požadavky příbuzenstva na denním pořádku (bohužel) a tak jsem se při jednom takovém naléhavém telefonátu tchýně manžela zastala a říkám, že ted na \"blbosti\" nemáme čas a že nemůže pořád skákat, jak ony pískají. Už jsem čekala, jak manžel vypění, že je to přece jeho matka, ale opak se stal pravdou! Manžel mě pochválil, že jsem správná manželka, která ho brání před svou původní rodinou a tak že to má být! No není to roztomilé?dojalo mě to
holky víte co řekl Lubo v sobotu na návštěvě Lukymu (náš kamarád). bavili se o tom problému s tchyní a on řekl : Pro mě je moje rodina KAčka a Natálka. Na Slovensku už pro mě rodina nejsou. Nikdy se tam nevrátím a navždy budu tady se svojí rodinou....Lukáš to řekl Veronice a ta mě. holky,mě to dojalo. věřím,že můj manžel bude stát při mě i nadále.... a strašně si ho za to vážím a přísahala jsme sama sobě,že udělám všecko pro to,aby byl štatstný a aby ch mu vynahradila to co ztratil a aby nikdy nemusel litovat,že se postavil za mě. Řekla jsem mu,že mu budu vždy a navždy oporouTatínkovo hlídání
V sobotu jsem musela jít konečně do vinohradu postříhat-pořád jsem to odkládala a už bylo fakt načase. Kačku hlídal tatínek-no ať si taky užije, sice brblal, co když to nebo ono. Nesnáší totiž přebalování-pokud se počůrá tak to jde, ale jak udělá bobek je zle, je schopný ji nechat pokaděnou než přijdu. Tak jsem nachystala jídlo, aby to měl co nejjednoduší a kolem 8 ráno jsem vyrazila. V půl desáté mi zvoní mobil, že Káča strašně smrdí a že se asi pokadila a co prej má dělat, říkám tak ji přebal, nakonec to zvládnul, ale po celý zbytek víkendu jsem poslouchala jak to bylo strašný a jak se málem pozvracel. V pondělí to vykládal v práci a ty jeho kolegyňky mi při tom jak jsme si volaly povídají, že ho to mám nechat dělat častěji, že se strašně nasmály když ji popisoval jak měla malá pokaděné paty a on ruceSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků