Čím trpí ženy: Nemoci maminek, zdravotní potíže, obavy a strachy. - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 3 535 příspěvků

jak to bylo opichany tak jsem to ani necitila, i ted to je v pohode, jen ta dira po tom ja je mam prave nahore krivy dost, rikala jsem si, ze je to tak moje posledni sance a po matersky bych uz do toho nesla..jeste jsem slibila manzelovi ze si udelam kondicni jizdy (neridila xxx let) a budu mit splneny vse co jsem si predsevzala

tý jo dva kořeny, to by byl asi děs, já mám děsný strach ze zubaře. Horní zuby taky nemám rovný, jedničky mi jdou přes sebe, ale jen trochu, ty dolní mám horší. Tak pak napiš zkušenosti, kdyby se mi to třeba zhoršovalo, tak bych se donutila ;-)

me ted trhali jeden zub s kazem, horsi to bude s tim druhym, to se zubarka a ortodontistka nemuzou dohodnout, uvidim v pondeli (bud to bude zub s kazem - coz bych radsi, ale s dvema korenama, takze horsi trhani a zubarka se boji, ze mi tam treba zustane koren, nebo zub bez kazu - coz bych nerada, ale kdyz uz jsem se na to dala...) ale mas hezky horni zuby, na ty je podle me videt vic ja na ty spodni...


nedostatek spanku
ja se radeji drzim uz jen toho a bude hurale tesim se na to,az prijdou v noci a rano budou chtit dospavat ,jak je pekne zacnu mucit beznym rannim zivotemteda jestli vubec nekdy vydrzi byt do noci vzhurunedostatek spanku
Jaruš, to je úděl nás matek s těmito dětmi :-). Neboj, bude to lepší. Ale já už mám šíleně povrchní spaní díky tomu, to jsem dříve spala jak dřevo.
To budou vánoce :(
Já doufám,že sis to špatné už vybrala a bude lípNám se ty Vánoce nepovedly moc ideálně,protože v noci ze Štědrého dne na první svátek dostala Karolínka průjem,takže já šílená strachy,že to chytne i Zuzanka,do toho pak Zuzanka dostala už třetí rýmu...takže vánoční nálada vydržela jen chviličku,ani mi nepřijde,že nějaké Vánoce bylyTo budou vánoce :(
Zub je už opravený, snad to bude ok. Od toho září to bylo fakt blbé období, nabalilo se na mě snad všechno co mohlo po zdr.stránce, a nakonec ještě zuby.To mě teda dorazilo, že jsem se ani na ty vánoce netěšila. Tak snad se to už usadí všechno a bude klid. Musím to zaklepat :)Dotaz
Tak jsem si dneska musela vzit jeden ten cipek a trosku mi pomohl musela jsem totiz vyrid urady a v aute se mi porad delalo spatne, ale clovek je po nem utahany jako kote.. uz vim ze si ho jen tak nevezmu.. leda pokud se ani nenapiju...ale dekuji vsem moc jste mi pomohli..
To budou vánoce :(
Tak co,Kačko,jak jste to zvládli?Zuby jsou mrchy a ono je kolikrát těžké poznat,který bolí.A co se ti ještě nedaří?Blbé období?
Dotaz
Podle toho letáku bych si to nikdy nevzala,protože letáky vždycky děsíAle taky mi je dr.předepsal při prvním těhotenství a nepomohly mi vůbec.Předepsal mi je i při druhém a to jsem si je už nevzala,protože jednak mě něčím (už nevím,co to byl)trošku vystrašila lékárnice a hlavně jsem věděla,že mi poprvé nepomohly,tak jsem se na to vyprdlaAle bát se nemusíš,dr.ví,co děláSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
25 %
17 hlasů
69 %
47 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků